Turkcell indirimleri cebe yollayacak

Turkcell Markalar Cebimde uygulaması ile iPhone kullanıcıları artık cüzdanlarında alışveriş kartı taşımayacak.

27 Şubat 2012 Pazartesi 15:43
Turkcell indirimleri cebe yollayacak

Turkcell'den yapılan açıklamaya göre, app store ya da iTunes üzerinden ücretsiz indirilebilen ''Turkcell Markalar Cebimde'' uygulaması ile en yakın mağazalardaki kampanya ve indirimler kullanıcıların cebine gelecek.

Türkiye'deki tüm alışveriş merkezlerinin isim, adres ve telefon bilgilerini de içeren ''Markalar Cebimde'' sayesinde kullanıcılar kendilerine en yakın AVM'nin yerini görebilecek. Uygulama sayesinde AVM'lerdeki dönemsel etkinlik, kampanya ve indirimlerden haberdar olmak da mümkün olacak.

Kullanıcılar sahip oldukları çeşitli markalara ait ''müşteri kartlarını'' uygulama üzerindeki ''Kartlar'' menüsünden tanımlayabilecek, sahip olmak istedikleri kartları ise başvuru yaparak, uygulamaya ekleyebilecek. Bu sayede, söz konusu kartları fiziki olarak yanlarında taşımak yerine, kartlara doğrudan cep telefonlarından ulaşabilecekler. ''Kartlarım'' menüsünde ise listelenen kartlar içinden müşteri istediği kuruma dair kart tanımı yaptıkça tanımladığı kendine ait kartlar bu ekranda görüntülenecek.

Turkcell Markalar Cebimde kullanıcılarına özel kuponlar da sunulacak.

Ücretsiz olarak indirilebilen Turkcell Markalar Cebimde'ye EDGE/3G üzerinden bağlanıldığında kullanılan data, standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilecek.

Kaynak : haber7.com

    Yorumlar

banner160
Arşiv