Çamlıhemşin Kaymakamlığı'ndan Kesin karar açıklandı?

Bu hafta sonu yapılacak olan 10. Kardan Adam Şenliği çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda Çamlıhemşin kaymakamlığı Resmi Facebook adresinden bir basın açıklaması yayımladı.

26 Ocak 2017 Perşembe 16:49
Çamlıhemşin Kaymakamlığı'ndan Kesin karar açıklandı?
 10. Çamlıhemşin Ayder Kardan Adam Şenlikleri ve Biatlon Yarışması basın açıklaması; 28-29 Ocak 2016 tarihlerinde Rize Çamlıhemşin Ayder Turizm Merkezinde Çamlıhemşin Belediyesi, Çamlıhemşin Kaymakamlığı, Türkiye Kayak Federasyonu ve Çadosk ortaklığında 10. Su düzenlenecek olan, Kardan Adam Şenliği ve Türkiye Biathlon Şampiyonası kapsamında yapılması düşünülen konserler, ülkemizde gelişen üzücü olaylar sebebiyle iptal edilmiştir. Etkinliğimiz aynı tarihlerde Türkiye Biathlon Şampiyonası ve diğer yarışmalar düzenlenerek programlandığı gibi gerçekleştirilecektir.   
AyderTurizm Merkezinde 10. Kez düzenlenmesi planlanan etkinliklerde ulaşım, güvenlik ve sağlık yönünden gerekli tedbirler alınacak olup, etkinlik kapsamında alana ulaşım hizmeti aksatılmadan sağlanacaktır. Ulaşımda aksamaların önlenmesi için park alanları oluşturulacak misafirlerimizin güvenli bir şekilde şenlik alanına ulaşımı sağlanacaktır.
Bu yıl katılım sağlayan misafirlerimize ücretsiz ikramlarımız olacaktır. Katılımcıların Ayder Turizm Merkezine çıkışlarında araçlarının kar lastiği olması ve yanlarında zincir bulundurmaları kaza ve aksamalar açısından önem arz etmektedir. ZİNCİRİ OLMAYAN ARAÇLARIN GEÇİŞİNE ASLA MÜSADE EDILMEYECEKTIR.Etkinlikler kapsamında Aziz Şehitlerimizin anısına karda meşaleli yürüyüş düzenlenecektir.  Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
    Yorumlar

banner149
Arşiv