Çamlıhemşin Halk Eğitimde İlkler Devam Ediyor

Çamlıhemşin Halk Eğitim Merkezinden Görkemli açılış. Halk Eğitim Müdürlüğü ve Rize İŞKUR’un ortaklaşa iş birliği ile yapılan kurslar görücüye çıktı.

17 Mart 2020 Salı 13:46
Çamlıhemşin Halk Eğitimde İlkler Devam Ediyor
Çamlıhemşin Halk Eğitim Merkezinden yapılan açılış ve ardından gezilen sergi katılımcılardan tam not aldı.Çamlıhemşin İlçe Halk Eğitimi Merkezinde ilk kez açılan Kuaförlük salonunun açılış kurdelesini; Çamlıhemşin Kaymakamı Ahmed Çelik, Belediye Başkanı Osman Haşimoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Koçak, Çamlıhemşin İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Çamankaİ, Çamlıhemşin İlçe Halk Eğitim Müdürü Ertan Berberoğlu, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Kalander, İŞ KUR İl Müdürü Hasan Kiraz, İŞ KUR İl Şube Müdürü Fatma Pınarbaş, Çamlıhemşin İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Çetin Ali Kıran ve daire müdürlerinin katıldı.

 

Açılışın ardından heyet; Halk Eğitimi Merkezi ve İŞKUR İl Müdürlüğü tarafından ortaklaşa açılan Çamlıhemşin Halk Eğitimi merkez binadaki takı yapımı kursu, Saça geçici ve kalıcı şekil verme teknikleri kursu, Dikkaya Köyündeki doğal raddan ve sunni rattan ile örgü yapma kursu, Topluca Köyündeki Kadın giyesileri dikimi kursları ziyaret etti.    Yorumlar

banner146
Arşiv