Arhavi Eski Belediye Başkanı Musa Ulutaş Hayatını Kaybetti

Artvin'in Arhavi ilçesinde gece saatlerinde şok eden bir olay yaşandı. Arhavi ilçesinin eski belediye başkanı Musa Ulutaş ölü olarak bulundu.

20 Ekim 2017 Cuma 09:19
Arhavi Eski Belediye Başkanı Musa Ulutaş Hayatını Kaybetti

Artvin'in Arhavi ilçesinde gece saatlerinde şok eden bir olay yaşandı. Arhavi ilçesinin eski belediye başkanı Musa Ulutaş ölü olarak bulundu.Olay, 22.30 sıralarında gerçekleşti. Arhavi ilçesinin eski belediye başkanı Musa Ulutaş, Arhavi Merkez Fevzi Çakmak Caddesi Köseoğlu Apartmanı’ndaki ofisinde cansız olarak bulundu. Konunun polise ihbar edilmesinin ardından olay yeri inceleme ekipleri Ulutaş'ın ofisinde inceleme başlattı. Musa Ulutaş’ın yakınları, arkadaşları ve ailesi, acı haberi alır almaz olay yerine koştu. Haberi duyan Arhavi halkı olay yerinde toplandı. Arhavi Kaymakamı Hasan Olgu, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Arhavi’deki siyasi partililer ve CHP’liler, olay yerin önünde toplanırken acı haberin şaşkınlığını yaşadı. 
DARP MI, KRİZ Mİ?

Arhavi Cumhuriyet Savcıları ve ekiplerin incelemelerinin ardından Ulutaş'ın cenazesi Arhavi Devlet Hastanesi morguna kaldırıldıktan sonra otopsi için Trabzon Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Ulutaş'ın ölüm nedeni olarak kalp krizi veya darptan şüphe edildiği öğrenildi. 
Musa Ulutaş, Arhavi’de 2004-2009 yılları arasında CHP’den Arhavi Belediye Başkanlığı görevinde bulundu ve 2015 Milletvekili Genel Seçimlerinde CHP’nin Artvin 2. Sıra Milletvekili adayı oldu. Artvin'de ve Arhavi'de sevilen bir siyasi karakter olan Ulutaş'ın ölüm haberi CHP'lileri ve sevenlerini yasa boğdu. 

 


 

    Yorumlar

banner160
Arşiv