Yüksel 5 Dosyayı Sundu, Bakan Olumlu Yanıt Verdi

Pazar Şoförler Odası Başkanı Osman Yüksel T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan'a vermiş olduğu 5 ayrı dosyaya olumlu yanıt geldi

12 Mart 2020 Perşembe 08:34
Yüksel 5 Dosyayı Sundu, Bakan Olumlu Yanıt Verdi
Pazar Şoförler Odası Başkanı Osman Yüksel'in  geçtiğimiz günlerde Rize ve ilçelerindeki incelemeler sırasında 5 ayrı dosyayı Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan'a vermiş ve minibüs esnafın sıkıntılarını bizzat ve belgeleriyle dile getirmişti.Pazar Şoförler Odası Başkanı Osman Yüksel gelişmelerle ilgili olumlu sonuçlar aldı ve Pazar Şoförler Odası sosyal medya hesabından ayrıntıları paylaştı.
Pazar Şoförler Odası Başkanı Osman Yüksel’den yapılan o açıklama.
“Uzaktan değil yakından Bakan  Sayın  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan'a şükranlarımızı sunarız.
Yakın zamanda Havalimanımızın inşaatını takiben ilçemize gelen bakanımıza 5 ayrı dosyada şoför esnafımızın sıkıntılarını dile getirmiştik.
Yakından ilgileneceğinin sözünü almıştık ve bugün bakanımız tarafından gelen yazılar ile ilgilendiğini görmüş olduk tekrardan teşekkür ediyoruz.
SSK tarafından yazılan cezaların yüksekliğine ayrıca değinen bakanımız bununla birlikte D4 yetki belgelerinin köy araçları için yeniden düzenlenmesi için çalışma başlatması, hususi kamyonetlerin haksız kazanç elde etmelerinde tüm yetkili birimleri harekete geçirmesi, bunula birlikte e arşiv sistemine değinmesi bizleri çok mutlu etti.
Sayın bakanımızın içtenliğinden ve samimiliğinden çok teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.” İfadelerine yer verildi.

Fotoğraf açıklaması yok.

Fotoğraf açıklaması yok.

Fotoğraf açıklaması yok.

Fotoğraf açıklaması yok.


    Yorumlar

banner146
Arşiv