Yaz Spor Okulu Öğrencilerine Ücretsiz Servis

Ardeşen Belediyesi ve Ardeşen Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından 05-14 yaş arasındaki çocuklarımıza yaz boyunca ücretsiz servis ayrıcalığı ile spor yapma imkânı sağlıyor.

08 Temmuz 2019 Pazartesi 16:31
Yaz Spor Okulu Öğrencilerine Ücretsiz Servis
Konu hakkında İlçe spor müdürümüz Ali Osman Önçırak şUNLARI KAYDETTİ; " 29 Haziran itibari ile başlayan kurslarda uzman antrenörler eşliğinde 800 öğrencimize spor yaptırmaktayız. Çocukları ve gençleri spora yönlendirmek ve spor kulüplerine sporcu kaynağı oluşturmak amacıyla her yıl uygulanan ilçe spor merkezimizde bu yıl; futbol, basketbol, voleybol, jimnastik, kick boks, tekvando, kano, masa tenisi ve hentbol olmak üzere toplam 9 farklı branşta faaliyet göstereceğiz. Spor kurslarında çocuk ve gençlerimizin fiziksel, sosyal gelişimi ve başarılı birer sporcu olmasını ve ilçemizde bu yıl 9 branşta sporcu sayısını daha yukarı çıkarmayı hedefliyoruz”


Öğrencilerimiz için Belediyemiz tarafından sağlanan ücretsiz servis ile çocuklarımız evlerinden alınıp salonlara getirilmekte ve antrenman bitiminde tekrar evlerine bırakmakta olup bu imkanı velilere ve çocuklarımıza sağlayan Belediye başkanımız Sayın Avni Kahya’ya, Belediye başkan yardımcımız Sayın Kenan Hatipoğlu’na kurumumuz ve çocuklarımız adına teşekkür ediyoruz." Diye konuştu.    Yorumlar

Arşiv