Vekil ve İl Başkanı Ardeşen'de Teşkilatla Buluştu

AK Parti Rize İl Yönetimi ve Vekil Ardeşen İlçe Teşkilatında düzenlediği toplantıyla eski ve yeni teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi. Ardeşen'de düzenlenen toplantıda ortak sevda Ardeşen konuşuldu.

20 Eylül 2019 Cuma 15:56
Vekil ve İl Başkanı Ardeşen'de Teşkilatla Buluştu
Ardeşen AK Parti toplantı salonunda yapılan danışma ve istişare toplantısında, söz alan kişiler dinlenerek, notlar alındı. Toplantının ikinci bölümünde sorulara cevap verilerek, daha çok Ardeşen ilçesi ve teşkilat konuşuldu.Ardeşen AK Parti İlçe Teşkilatı binasında yapılan toplantıya Gençlik ve Spor Eski Bakanı Rize Milet Vekili Osman Aşkın Bak, AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya, AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Mustafa Terzi, Ardeşen Eski belediye Başkanı Hakan Gültekin, İller Bankası Yönetim Kurumu Başkan vekili Mehmet Yerebakan,  Rize İl Genel Meclis Üyeleri İbrahim Önder, Cumali Hakyemez,  Ardeşen Belediyesi Eski ve Yeni Belediye Meclis Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Eski ve Yeni Başkan ve Üyeleri, teşkilat mensupları ve partililer katıldı.


İlçe teşkilatında önce ana kademe toplantısı yapıldı ardından eski ve yeni tüm teşkilat mensuplarıyla soru cevaplı toplantı düzenlendi.


    Yorumlar

banner146
Arşiv