Vekil Muhammed Avcı Ardeşen'de Gezi ve İncelemelerde Bulundu

Ardeşen'e gezi ve incelemeler için ziyarette bulunan AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Rize Milletvekili Muhammed Avcı Fırtına deresi üzerinde Belediye tarafından yapımı devama eden seyir terası, bisiklet ve yürüyüş yolu çalışmalarını, Orman bakanlığınca düzenlenen Işıklı Afyon tepe A tipi mesire alanı ve Zincir mevkiinde yapılması planlanan B tipi mesire alanlarında incelemelerde bulundu.

07 Ocak 2020 Salı 14:13
Vekil Muhammed Avcı Ardeşen'de Gezi ve İncelemelerde Bulundu
Vekil Avcı'ya Belediye Başkanı Avni Kahya, AK Parti İlçe Başkanımız Mustafa Terzi, Belediye Başkan Yardımcımız Kenan Hatipoğlu, Belediye Başkan Koordinatörü Erdal Kaptan ve AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mevlüt Kuyumcu eşlik etti.


Başkan Kahya ziyaret ve incelemeler hakkında;"Söz verdiğimiz gibi Ardeşen'imize hizmet için çalışıyoruz. Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcımız Rize Milletvekilimiz Muhammed AVCİ, İlçe Başkanımız Mustafa TERZİ ve Belediye Başkan Yardımcımız Kenan HATİPOĞLU ile beraber Ardeşen'imiz için hayata geçireceğimiz projeler için, Fırtına Mahallesi, Afyon Tepe, ve Zincir bölgesinde incelemelerinde bulunduk.Her daim Ardeşen'imize desteğini esirgemeyen Milletvekilimiz Muhammed AVCI'ya Ardeşenliler adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Her şey ortak sevdamız ARDEŞEN için." Şeklinde paylaşımda bulundu.


    Yorumlar

Arşiv