Türkiye Elit Master Ligi Yönetiminden Ardeşen Belediye Başkanına Özel Ziyaret

Türkiye Elit Master Ligi Yönetim Kurulu Üyelerinden Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya'ya özel ziyaret. spor şehri Ardeşen'imizde ağırladık.

30 Eylül 2019 Pazartesi 21:19
Türkiye Elit Master Ligi Yönetiminden Ardeşen Belediye Başkanına Özel Ziyaret
Türkiye Elit Master Liginde mücadele eden ve bir çok futbolcuya hizmet veren Elif Master Ligi Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Soyyiğit, Eski FİFA Kokartlı Hakemlerimizden Binali Kartal, Lig Koordinatörü Şeref Yerebakan, Yönetim Kurulu Üyeleri Ufuk Gersman, Şahin Aydemir, Ahmet Tutan ve Osman Balcı Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahyayı ziyaret etti.

 

Ziyaretle ilgili Belediye Başkanı Avni Kahya şunları kaydetti; Türkiye Elit Master Ligi Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerini spor şehri Ardeşen'imizde ağırladık.  Türkiye Elit Master Liginde mücadele eden ve bir çok futbolcuya hizmet veren Elif Master Ligi Yönetim Kurulu Başkanı Erkan SOYYİĞİT, Eski FİFA Kokartlı Hakemlerimizden Binali KARTAL, Lig Koordinatörü Şeref YEREBAKAN, Yönetim Kurulu Üyeleri Ufuk GERSMAN, Şahin AYDEMİR, Ahmet TUTAN ve Osman BALCI kardeşimize bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder, Lig'de ve Kulüp çalışmalarında başarılar dilerim. Dedi.


    Yorumlar

banner146
Arşiv