Türk Polis Teşkilatımızın 175. Yılı Kutlu Olsun

Türk Polis Teşkilatımızın 175. Yılı dolayısı ile Ardeşen İlçe Emniyet müdürlüğüne tebrik mesajı gönderen Belediye Başkanı Avni Kahya zor günlerden geçen ülkemizde kolluk kuvvetlerine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür edip bu özel günlerini kutladı.

08 Nisan 2020 Çarşamba 15:07
Türk Polis Teşkilatımızın 175. Yılı Kutlu Olsun
Çin'in Wuhan kendinde başlayarak tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covit -19 ile ilgili milli bir mücadelenin içinde olduğumuz şu günlerde bir çok milli bayram ve kurumlar kapsamında özel günler virüs tedbirleri ve karantina nedeni ile laikiyle kutlanamamakta.

Bundan mütevellit sokağa çıkma denetimlerinden tutun da evde kalan 65 yaş üstü ve 20 yaş altı vatandaşlara her türlü hizmeti evlerinin kapılarına kadar ulaştıran ve gece gündüz can ve mal güvenliğimizi koruyan kolluk kuvvetlerimizden Polis Teşkilatımızın bu anlamlı gününde onların özel olduklarını hissettirme adına Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya bir mesaj yayımladı.

 

 

Başkan Avni Kahya Şunları kaydetti: “Ülkemizin dört bir köşesinde fedakârca çalışarak milletimizin huzur ve güvenliğini sağlayan Türk Polis Teşkilatının 175. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun. Polis Teşkilatımızın Kuruluşunun yıl dönümü münasebeti ile Ardeşen Belediyesi olarak tatlı ikramında bulunduk

Vatan için toprağa düşen tüm kahramanlarımızın ruhu şad, mekânı cennet olsun.” Şeklinde konuştu.

 

Bu hassas dönemle Polis Teşkilatımızın 175. Yılının kutlama mesajını Belediye Başkanı adına Belediye Yazı İşleri Müdürü Usayit Yıldırtan Ardeşen İlçe Emniyet Müdür Furkan Fatih Ersoya teslim etti.    Yorumlar

Arşiv