Turizm Destinasyonu Projesi İçin Ardeşen’de Toplandılar

Ardeşen de uygulanacak olan Turizm Destinasyonu Projesi Başkan Kahya Koordinesinde Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Akademisyenleri, Mimarlık ve Peyzaj Mimarlığı Öğrencileri bir araya geldi.

22 Şubat 2020 Cumartesi 21:44
Turizm Destinasyonu Projesi İçin Ardeşen’de Toplandılar

Ardeşen Belediyesi Kültür merkezinde yapılan toplantıya Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya, Ardeşen SO Başkanı İsmail Kuyumcu, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Akademisyenleri, Mimarlık ve Peyzaj Mimarlığı Öğrencileri katıldı.

Yapılan toplantıda bölgenin turizm potansiyeli yeni destinasyon alanlarının keşfi, realitesi ve turizme açılması, çevre ve korunması zorunlu alanlar hakkında karşılıklı fikir telakisi yapıldı.

 

Konu hakkında Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya Şunları kaydetti; “Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Akademisyenleri, Mimarlık ve Peyzaj Mimarlığı Öğrencileri ile Ardeşen'imizde hayata geçirmeyi düşündüğümüz Turizm Destinasyonu Projesi için bir araya geldik.

Ardeşen'imiz için düşündüğümüz projeyi öğrencilerimize anlattık.

Geleceğin Mimarları ve Peyzaj Mimarları sahada yürütecekleri çalışmalarla Turizm Destinasyonu alanımızla ilgili fikirleri geliştirerek yol haritamıza katkı sunacaklar.

Her Şey ortak sevdamız ARDEŞEN için.” Diye onuştu.

     Yorumlar

banner146
Arşiv