Tunceli Valisi Tuncay Sonel'den Başkan Kahya'ya teşekkür

8-13 Haziran 2019 tarihleri arasında Ülkemizin ev sahipliğinde Tunceli Munzur da yapılan R4 Dünya Rafting Şampiyonasına yarış botu desteği veren Ardeşen Belediye Başkanı ve Ardeşen Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Avni Kahya'ya Tunceli Valisi Tuncay Sonel'den özel teşekkür geldi.

25 Haziran 2019 Salı 17:55
Tunceli Valisi Tuncay Sonel'den Başkan Kahya'ya teşekkür
Türkiye'nin ev sahipliğinde Tunceli Munzur nehrinde yapılan ve Brezilya, Bulgarisatan, Çin, Ermenistan, Fransa, Gürcistan, Hırvatistan, Hindistan, İran, İtalya, Kazakistan, Rusya, Sırbistan, Slovakya, Şili, Ukrayna, Venezuela ve Türk takımlarının katıldığı R4 Dünya Rafting Şampiyonasına yarış botu desteği veren Ardeşen Belediyesine şampiyonaya ev sahipliği yapan Tunceli Valisi Tuncay Sonel, Başkan Kahya'yı telefonla arayarak teşekkür edip birde hediye gönderdi.

 

Spor kenti Ardeşen'de her geçen gün çeşitliliği artan sportif faaliyetlerin çıtasını yükselteceklerinin altını çizen Başkan Kahya Tunceli'de yapılan dünya Rafting şampiyonası için her türlü desteği verdiklerini belirterek; Dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen sporculara Türk misafir perveliğini en iyi şekilde gösteren huzur ve güvenin şehri olan Tunceli halkına ve Sn. Valimiz Tuncay Sonel'e elimizden gelen tüm imkanlarla sonsuz destek verdik. Bu manada Türk Milli takımlarının da mücadele ettiği şampiyonada emekleri olan tüm kurum kuruluş ve çalışanlara da bu ve benzeri nice şampiyonalar için başarılar dilerim. Diye konuştu.

    Yorumlar

Arşiv