Tüm Devlet Memurlarına Tesislerde %10 İndirim

Başkan Kahya Ardeşen Belediyesi bünyesinde olan tesislerde 657 kapsamında hizmet veren tüm memurlara %10 indirim başlattı.

11 Mart 2020 Çarşamba 18:12
Tüm Devlet Memurlarına Tesislerde %10 İndirim
Ardeşen Belediyesi sosyal tesislerinde, Rize'mizde görev yapan 657 sayılı D.M.K 'ya tabi olarak çalışan memur personellerin Belediye Sosyal Tesislerinde yiyecekleri yemekler % 10 oranında indirim uygulamasına  verilen meclis kararıyla karara bağlandığı bildirildi.

 

Konu ile ilgili Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya’yı ziyarete den Rize SAĞLIK-SEN İl Başkanı İsmail Yılmaz, SAĞLIK-SEN Başkan vekili Nihat Aksu ve Ardeşen MEMUR-SEN İlçe Temsilcisi Hakan Buçan Ardeşen Belediyesinin yaptığı bu jestten dolayı başkan Kahya’ya teşekkür ziyaretinde bulundu.

Ziyaretle ilgili Başkan Kahya şunları kaydetti; “Ardeşen Belediyesi olarak sağlık Rize'mizde görev yapan 657 sayılı D.M.K 'ya tabi olarak çalışan memur personellerin Belediye Sosyal Tesislerinde yiyecekleri yemekler % 10 oranında indirim başlattın. Bu mahiyette SAĞLIK-SEN İl Başkanı İsmail YILMAZ, SAĞLIK-SEN Başkan vekili Nihat AKSU ve Ardeşen MEMUR-SEN İlçe Temsilcisi Hakan BUÇAN bizleri makamımızda ziyaret ettiler. Ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür eder tüm sağlık personellerimize de çalışmalarında kolaylıklar dilerim.” Diye konuştu.


    Yorumlar

banner146
Arşiv