Tekvando ’da Ardeşene Madalya

Ardeşen Belediyesi Spor Kulübü bünyesinde faaliyet yürüten Tekvando branşı sporcuları bölge yarışları için Bingöl’den madalya ile döndü.

10 Mart 2020 Salı 08:44
Tekvando ’da Ardeşene Madalya
Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya’yı makamında ziyaret eden Tekvando branşı antrenörü Yaşar Azaklı 3-7 Nisan Tarihlerimde yapılacak olan Türkiye Finalleri için Başkan Kahya’ya hedeflerinin Şampiyonluk olduğunu iletti.6-8 Mart 2020 tarihleri arasında Bingöl’de düzenlenen Okullar arası gençler grup müsabakalarında rakiplerini eleyen 46kg’da Aslıhan Limon 2., 63kg’da Gökçek Kuleci ve 59kg’da Osman Apaydın 3. Olarak bir sonraki gurup elemelerine katılmaya hak kazındılar.

Konu ile ilgili Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya şunları kaydetti; “ Tekvando dalında Bingöl etabını geçen sporcularımızı tebrik ederim. Belediyemiz bünyesinde faaliyet yürüten Tekvando dalında 46kg’da Aslıhan Limon 2., 63kg’da Gökçek Kuleci ve 59kg’da Osman Apaydın 3. Olarak bir sonraki müsabakalara katılma hakkı elde etiler. Elde edilen bu başarıdan dolayı başta antrenörümüz Yaşar AZAKLI hocamız başta olmakla birlikte emeği olan herkese teşekkür eder, 3-7 Nisan 2020 tarihlerinde Türkiye Finallerinde mücadele edecek olan sporcularımıza da başarılar dilerim.” Diye konuştu.

 

    Yorumlar

banner146
Arşiv