Tebrikler Bizim Çocuklar

Ardeşen Belediyesi bünyesinde yeniden kurulan Hentbol takımı, adeta küllerinden yeniden doğdu.

19 Kasım 2023 Pazar 16:04
Tebrikler Bizim Çocuklar

Ardeşen’in Evlatları Ablalarının İzinde maç kaybetmeden yoluna devam ediyor. Trabzon’da alınan galibiyet sonrası şimdi de kendi evinde Erzurum temsilcisinden de puan aldı.

 

Ardeşen Belediyesi Kadın Hentbol Takımı 2. Lig deki ikinci mücadelesinde de galip gelmeyi başardı. Gruplardan çıkma adına verilen mücadelenin ikinci karşılaşmasını Erzurum Temsilcisi ASP SK karsında kendi evinde veren Ardeşen karşılaşmadan 34 – 27 galip ayrıldı.


Türkiye Hentbol 2. Liginde mücadele veren Ardeşen Belediyesi Kadın Hentbol Takımı kendi evinde Erzurum Aile Sosyal Politikalar Spor Kulübü Kadın Hentbol takımıyla mücadele etti.

İlk yarısı 16-11 ev sahibi Ardeşen Belediyesi Kadın Hentbol takımının üstünlüğü ile kapanan karşılaşmanın galibi Ardeşen oldu.

RTEÜ Ardeşen Turizm Fakültesi kampüsü içinde bulunan kapalı spor salonunda oynana karşılaşmaya İlçe Kaymakamı Ferhat Altay, Belediye ve aynı zamanda Ardeşen Belediyesi SK Başkanı Avni Kahya, Dokap Başkanı Hakan Gültekin, Siyasi parti başkanları, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda taraftar iştirak etti.

Kendi evinde oynamamın avantajı ve seyircilerin önemli katkılarıyla Şevki Demiroğlu ve Mehtap Yazıcı antrenörlüğündeki Ardeşen Belediyesi Spor Kulübü Kadın Hentbol takımı her iki devre de de rahat bir oyun sergileyerek karşılaşmadan 34 – 27 gaip ayıldı.


Önümüzdeki hafta bay geçecek olan ve maçı olmayan Ardeşen Temsilcisi 3 Aralık 2023 Pazar günü Erzurum deplasmanın da Erzurum Temsilcisi ASP SK ile karşılaşacak.

 
Haber: Murat UÇKAN
Anahtar Kelimeler: Tebrikler Bizim Çocuklar

    Yorumlar

banner153
Arşiv