Sakarya Karasu Belediye Başkanı Ardeşen’de

Sakarya Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’dan Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya’ya Ziyaret.

05 Haziran 2020 Cuma 15:43
Sakarya Karasu Belediye Başkanı Ardeşen’de
Ardeşen Belediyesine bir ziyarette bulunan Sakarya Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı ve beraberindeki heyet Belediyede Başkan Kahya, Başkan Yardımcısı Y. Kenan Hatipoğlu ve Belediye Meclis Üyesi Fatih Öney’le bir süre sohbet etti.

 

Pandemi döneminde alınan ve uygulanan önlemler, Belediye çalışmaları, Karadeniz ve Sakarya Karasu ile ilgili kültür ve turizm konularında bir süre sohbet ettiler.

 

Ziyaretle ilgili Başkan Kahya Şunları kaydetti; “Sakarya Karasu Belediye Başkanı İshak SARI ve beraberindeki heyeti misafir ettik.

Pandemi döneminde alınan ve uygulanan önlemler, Belediye çalışmaları, Sakarya Karasu ile ilgili kültür ve turizm konularında sohbette bulunduk.

Hoş sohbetleri ve nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür eder çalışmalarında başarı ve kolaylıklar dilerim.” Diye konuştu.


 

 

İshak SARI Kimdir?

 

1978 Karasu doğumlu, olan İSHAK SARI evli ve 2 çocuk babası olup, 1995 Karasu İmam Hatip Lisesi, 2003  Konya Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. İstanbul barosunda avukatlık stajını tamamladıktan sonra kendi ilçesi olan Karasu’da 13 yıldır avukatlık mesleğini icra etmektedir.

           

 2006- 2008 yılları arasında Ak Parti Karasu İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği, İlçe Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur.  2012 yılında Karasu İmam Hatip Mezunları Ve Mensupları Derneğini (Kim-Der ) kurmuştur. 2011- 2018 yılları arasında 3 dönem Ak Parti Karasu İlçe Başkanlığı görevini ifa etmiştir.

    Yorumlar

Arşiv