Sabah Bereketini Paylaşmak İçin Bir Araya Geldik.

Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya Cumhuriyet Caddesi esnafının daveti üzerine, AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Mustafa Terzi, Belediye Başkan Yardımcısı Kenan Hatipoğlu, Belediye Meclis Üyeleri ve Muhtarların katılımlarıyla sabah kahvaltısında daha iyi bir Ardeşen için sorunları dinleyerek çözüm yolları hakkında istişarelerde bulundu.

24 Eylül 2019 Salı 15:47
Sabah Bereketini Paylaşmak İçin Bir Araya Geldik.
Başkan Kahya; İlçe esnafının daveti üzere katıldığı sabah kahvaltısında sıkıntıları dinleyerek çözüm yolları hakkında istişarelerde bulundu. İlçe esnafının ve vatandaşların tek tek dinleyen Başkan Kahya halkın istekleri birinci önceliğimiz, ben olmayıp biz olmaya ilçemizi birlikte kalkındırmaya geldik. Biz birlikte Ardeşen olduk, şeklinde konuştu.


Belediye Başkanı Avni Kahya konu ile şunları kaydetti; "Sabahın bereketini paylaşma adına İlçemiz Cumhuriyet Caddesinde esnafının davetine icabet ettik. Bu maksatla İlçe Başkanımız Mustafa TERZİ, Belediye Başkan Yardımcımız Kenan HATİPOĞLU, Belediye Meclis Üyelerimiz, Muhtarlarımız ve vatandaşlarımızla katıldığımız sabah buluşmasında ilçemiz için en sağlıklı çözümleri üretme adına istişarelerde bulunduk. Kahvaltının hemen akabinde, sohbetlerimize konu olan olumsuzlukları yerinde inceleyerek meseleleri çözüme kavuşturma adına saha çalışması yaptık." Diye konuştu.

 

 

 

 

    Yorumlar

banner146
Arşiv