Rize'nin Ardeşen İlçesi Tema Vakfı Temsilcisi Mine Akkoyun Balcı Hayatını Kaybetti.

Rize'nin Ardeşen ilçesi Fırtına Mahallesi'nde, oturduğu apartmanın 5'inci katındaki balkonundan dengesini kaybederek düşen Mine Akkoyun Balcı, hayatını kaybetti.

09 Mayıs 2019 Perşembe 09:25
Rize'nin Ardeşen İlçesi Tema Vakfı Temsilcisi Mine Akkoyun Balcı Hayatını Kaybetti.
Rize'nin Ardeşen ilçesi Fırtına Mahallesi'nde, oturduğu apartmanın 5'inci katındaki balkonundan dengesini kaybederek düşen Mine Akkoyun Balcı, hayatını kaybetti.Olay, saat 15.00 sıralarında meydana geldi.

İddiaya göre  oturduğu apartmanın balkonunda dengesini kaybeden Mine Akkoyun Balcı, beton zemine düştü. Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından Kaçkar Devlet Hastanesine, Oradan da Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesine Kaldırılan Balcı, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Mine Akkoyun Balcı'nın cansız bedeni otopsi için Rize Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.TEMA VAKFI ARDEŞEN TEMSİLCİSİYDİ

Çevre Mühendisi olan Mine Akkoyun Balcı, Tema Vakfı Ardeşen Temsilciliği görevini yürütüyordu.

Muhasebeci, İyi Parti Ardeşen İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Faruk Balcı'nın eşi olan Mine Akkoyun Balcı, Aynı zaman da Ardeşen 53-11 Çay Kooperatifi Başkanı Sait Balcı'nın da geliniydi.

İlçede çok sayıda sosyal faaliyete öncülük eden Balcı, çocukların çevre bilinci ile yetişmelerini sağlamak amacıyla projeler yürütüyordu. Evli ve 2 çocuk annesi olan Balcı'nın ölümü ilçeyi yasa boğdu.

 

    Yorumlar

banner146
Arşiv