Rafting Federasyonunun Üst Düzey Kademesi Ardeşen'de

Türkiye Rafting Federasyonunun A Takımı Ardeşen Belediyesinin konuğu oldu. Türkiye Rafting Federasyonunun Yönetim Kurulu ikinci Toplantısını Ardeşen'de yaptı.

14 Aralık 2019 Cumartesi 15:40
Rafting Federasyonunun Üst Düzey Kademesi Ardeşen'de
Türkiye Rafting Federasyonu yönetim kurulu toplantısı için Ardeşen'de toplandı. Türkiye Rafting Federasyon Başkanı Fikret Yardımcı, Vakıflar Genel Müdür Yardımcısı, ve AS Başkan Erol Ökten, Türkiye Rafting Federasyon Genel Sekreteri Nsuh Kirit, Beyoğlu Eski Belediye Başkanı, 22,23 ve 24. Dönem Millet Vekili, RTEÜ Geliştirme Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı ve Türkiye Rafting Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Nusret Bayraktar, 23 ve 24. Dönem Millet Vekili, Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı ve Türkiye Rafting Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Gülşen Orhan, Tunceli Valisi ve Türkiye Rafting Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Tuncay Sonel, Milletvekili Danışmanı ve Türkiye Rafting Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Hamza Kahramantürk, Gazeteci Yazar ve Türkiye Rafting Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Yaşar İçen, İş Adamı ve Türkiye Rafting Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Özer, Rize Spor İl Müdürü ve Türkiye Rafting Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Çelik, Menajer, Tv Programcısı ve Türkiye Rafting Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Cihangir Güner, Van Spor İl Müdürü ve Türkiye Rafting Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Nevzat İnanç ve Ardeşen Belediye Başkan Yardımcısı ve Türkiye Rafting Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Y. Kenan Hatipoğlu'nun katıldığı toplantıya Ardeşen Belediyesi ev sahipliği yaptı.

 

Ardeşen Belediye kültür merkezinde yapılan Yönetim kurulu toplantısına Ardeşen İlçe Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu,  ev sahibi Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya,  Tunca Belediye Başkanı Adına Temsilci, Ardeşen AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Terzi, Ardeşen TSO Başkanı İsmail Kuyumcu, Rafting antrenörleri, kulüp başkanları, Sporular ve aileleri katıldı.

 

Toplantıda şu gündem maddeleri ele alındı

 

1 - Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması

2 - Rafting Tanıtımı ve görsel sunum

3 - Selamlama ve Hoş Geldin Konuşmaları

4 - Gündeme Geçiş

5 - 2019 yılı çalışma raporunun okunması

6 - 2020 çalışma programının okunması

7 - Yönetim Kurulu Üyelerinin Görüşleri.

8-  Belge Töreni.

9- Kapanış

 

 

Başkan Kahya toplantıyla ilgili şunları kaydetti; "Belediyemiz ev sahipliğinde Türkiye Rafting Federasyonumuzun mihmandarlığında 2019-2020 faaliyetlerinin konuşulduğu Rafting Yönetim Kurulu Toplantısını gerçekleştirdik.

Bu önemli toplantının ilçemizde düzenlenmesinde emekleri olan başta ;Federasyon Başkanımız Fikret YARDIMCI'ya, Cumhurbaşkanlığı Baş Danışmanımız Gülşen ORHAN Hanımefendiye, RTEÜ Geliştirme Vakfı Başkanımız Nusret BAYRAKTAR'a, Tunceli Valimiz Tuncay SONEL'e, Vakıflar Genel Müdür Yardımcımız Erol ÖKTEN'e, teşekkür ederken toplantıya katılımlarından dolayı İlçe Kaymakamımız Ufuk Özen ALİBEYOĞLU başta olmakla birlikte AK Parti İlçe Başkanımız Mustafa TERZİ'ye, Ardeşen TSO Başkanımız İsmail KUYUMCU'ya, Gazeteci Yazar Yaşar İÇEN Hanımefendiye, Milletvekili Danışmanımız Hamza KAHRAMANTÜRK'e, Gençlik ve Spor Rize İl Müdürümüz Mustafa ÇELİK'e, Gençlik ve Spor Van İl Müdürümüz Nevzat İNANÇ'a, Gençlik ve Spor Van Bahçesaray İlçe Müdürümüz Affan ORHAN'a, Rafting Antrenöeleri, sporcuları Misafirlerimize ve sporcu ailelerine teşekkür ederim." Dedi.

 

 

    Yorumlar

Arşiv