Pazar Akbank’ın Yeni Müdürü Abdullah Emir

Akbank Pazar Şube Müdürü Barış Alkan’ın Ünye Şube Müdürlüğüne atanmasının ardından bu göreve Akbank Trabzon Hızırbey Şube Müdürü Abdullah Emir atandı. Aslen Trabzonlu olan Emir, görevine başladı.

07 Şubat 2020 Cuma 16:06
Pazar Akbank’ın Yeni Müdürü Abdullah Emir
 Pazar Şubesi’nde daha önceden görev yaptığı için hem şubeyi hem de ilçeyi yakından tanıdığını ifade eden Müdür Emir, “Ardeşen ve Of ilçelerinde müdürlük görevinde bulundum. Daha önceden de Pazar’da görev yapmıştım. Bu nedenle Pazar’ı ve şubeyi yakından tanıyorum. Pazar’ı çok seviyorum ve herkesi tanıdığım için yabancılık da çekmeyeceğim. İlçeyi tanımak için zaman kaybetmeyeceğim. Bu benim için iyi bir avantaj. Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için tüm ekibimizle birlikte gayret sarf edeceğiz.” diye konuştu.


Uzun yıllar ailesiyle birlikte Pazar’da ikamet eden ve daha sonra görev yapan müdür Emir, genelde spora olan ilgi ve alakasıyla bilindiğini hatırlatarak, “Trabzonspor ve Pazarspor’un maçlarını kaçırmam. Bölgemizde spora olan ilgi bende de fazlasıyla var. Pazarspor’umuz bu sezon başarılı bir performans gösteriyor Pazar halkı ve Pazarspor taraftarlarının da bu takıma sahip çıkmaları, destek olmalarını istiyorum.” dedi.

    Yorumlar

banner146
Arşiv