Özel Çözüm Koleji'nden Mehmetçik Vakfı Yararına Kermes

Rize'nin Pazar İlçesi Hamidiye Köyünde eğitim öğretim veren Özel Çözüm Koleji tarafından tüm geliri Mehmetçik Vakfına bağışlanacak bir kermes düzenlendi.

22 Ekim 2019 Salı 14:53
Özel Çözüm Koleji'nden Mehmetçik Vakfı Yararına Kermes
Ardeşen İlçesi Orta cami önü etkinlik alanında düzenlenen kermese Ardeşen İlçe Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu, Ardeşen Belediye Başkan Vekili Adem Kulaber, AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Mustafa Terzi, Kaymakamlık İlçe Yazı İşleri Müdürü Mevlüt Altı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Reşat Yazar, Hamidiye Özel Çözüm Koleji Müdürü Bahri Kahya ve vatandaşlar katıldı.

 Düzenlenen kermes ile ilgili Ardeşen Belediyesi Başkan Vekili Adem Kulaber şunları kaydetti; "Pazar İlçemiz Hamidiye mevkiinde eğitim öğretim hizmeti veren Özel Çözüm Kolejinin düzenlediği ve gelirinin de Mehmetçik vakfına bağışlanacağı yardım kermesine katıldık. Bu ve benzeri sosyal sorumluluk  projelerinin gerek yöneticiler ve gerekse de idarecilerce desteklenmesi birinci önceliğimiz olmalıdır. Bundan mütevellit yardım kermesini düzenleyen başta okul idarecilerimize, Öğretmen, Öğrenci ve Öğrenci Velilerimizi cani gönülden kutlarım." Diye konuştu.
    Yorumlar

Arşiv