Öğrenciler Geleceklerini tayin etme adına okul seçti

Ardeşen İlçe Milli Eğitim Bünyesinde hizmet veren orta dereceli okul öğrencilerine yönelik Lise ve dengi okulların tanıtımları yapıldı.

05 Mart 2020 Perşembe 14:14
Öğrenciler Geleceklerini tayin etme adına okul seçti
Ardeşen Belediyesi Kültür salonunda düzenlenen tanıtım toplantısına orta dereceli okulların öğretmen ve öğrencileri katıldı. Gün içinde 11 okulun tanıtımının yapıldığı programda katılımcılara okulların fiziki, akademik ve sportif yönleri anlatılarak neden tercih edilmeleri konusunda bilgi paylaşımı yapıldı.

Ardeşen İlçe Milli Eğitim bünyesinde hizmet veren ve yeni sezonda öğrenci kayıt sayısını yukarı çekmek için tanıtım hazırlığı yapan 11 Lise orta öğretimde eğitim gören öğrencilere ve öğrenci velilerine yönelik tanıtım toplantısı gerçekleştirdi.

Öğrencinin bireysel yeteneklerine göre kendi inisiyatiflerini kullanarak istedikleri okul ve bölümlerde okuma ve geleceğe yönelik istedikleri meslek dallarında daha etkin rol almaları adına düzenlenen okul seçme tanıtım toplantısına öğrencilerin yanı sıra velilerinde ilgisi yoğun idi.

Toplantıya katılan okullar kendi içinde verdikleri hizmetler ve özellikle akademik başarılarının içerdiği slayt gösterisi ve canlı performans sunumlarla okullarını tanıttılar.

    Yorumlar

banner146
Arşiv