Nurten Atagün Topal İlk Kadın Bşk. İçin Aday Oldu

Rize S.M.M odasının ilk kadın üyesi olarak meslek hayatına başlayan Nurten Atagün Topal, 35 yıl sonra mensubu olduğu Rize S.M.M.M’ler Odasının ilk kadın başkanı olmak için adaylığını açıkladı.

21 Mayıs 2022 Cumartesi 04:42
Nurten Atagün Topal İlk Kadın Bşk. İçin Aday Oldu
Rize S.M.M.M odasının ilk kadın üyesi olarak meslek hayatına başlayan Nurten Atagün Topal, 35 yıl sonra mensubu olduğu Rize S.M.M.M’ler Odasının ilk kadın başkanı olmak için adaylığını açıkladı.


Odanın bütün kurullarında görev alarak kendisini yetiştiren ve Mesleğinde heyecanını hiç kaybetmeden bugüne taşıyan Nurten Atagün Topal, mesleğe olan katkılarını daha ileriye taşımak adına hazırlamış olduğu  projelerini paylaştı.

PROJELERİMİZ

- Meslektaşlarımızın oda ile olan bağlarını daha da geliştirmek, sorunlarını ve çözüm önerilerini almak, ortaklaşa şeffaf bir yönetim ve dayanışma sergilemek.

- Meslektaşlarımızın çağın gelişimine uygun olarak sürekli eğitimlerle bilgi donanımlarını arttırmak, çok sık değişen mevzuat karşısında kuracağımız komisyonlar ile etkin bir şekilde meslektaşlarımıza anında destek olmak, “Eğitim Olmazzsa Olmaz” misyonuyla bilgi ve deneyimleri paylaşmak.

- Meslek mensuplarımıza daha iyi destek olabilmek adına odamızın daha kurumsal hale gelmesini sağlamak, odamızın kuruluş amacı doğrultusunda verimliliğini arttırmak.

- Haksız rekabet ile etkin mücadele ederek bu konuda meslektaşlarımız arasında birlik ve dayanışmayı güçlendirmek.

- Odamızda sosyal içerikli etkinliklere daha fazla yer vermek, düzenlenecek etkinliklere daha fazla katılım sağlayarak, meslektaşlarımızı yoğun ve stresli iş yaşamından bir nebze olsun uzaklaştırıp dinlenmelerini, enerji toplamalarını olanak sağlamak.

- Haftanın bir günü belirlenecek saatlerde odamızda meslektaşlarımızın sorunlarını ve önerilerini dile getirebilecekleri ortam hazırlamak, sohbet etmek amacıyla gerekli kurul ve yönetici arkadaşlarımız ile görev yapmak.

- Mesleğimiz bir değerdir meslektaşımız çok değerlidir düşüncesi ile yola çıktık ve meslektaşlarımızın verecekleri destekleri ile, mesleğin aydınlık geleceğine ışık tutmanızı bekliyoruz.

- Bu amaçla bütün meslektaşlarımızı 28/05/2022 tarihinde yapılacak Genel Kurula iştirak ederek, onurlandırmalarını bekliyoruz. Akabinde 29/05/2022 tarihinde yapılacak seçimin de şölen havası içinde geçmesini arzu ediyoruz.

 

    Yorumlar

banner153
Arşiv