Muhtarlardan Cumhurbaşkanına Tam Destek

Ardeşen Mahalle Muhtarlar Derneğinden Kamuoyuna Duyurulur

15 Eylül 2020 Salı 08:46
Muhtarlardan Cumhurbaşkanına Tam Destek
Dünya gündemine oturan açıklamaya Ardeşen Muhtarlar Dernek Başkanı Murtaza Özyanık’tan tepki mesajı gecikmedi. Bizim derdimiz Türk milleti ile değil Recep Tayyip Erdoğan iledir diyen Fransa Cumhurbaşkanı Macron'a tepkiler cığ gibi büyüyor.

 

Özyanık; “Fransa Cumhurbaşkanı Macron'un Eski düşmanların sözlerini hatırlatır nitelikte ki "Bizim derdimiz Türk milleti ile değil Recep Tayyip Erdoğan iledir" sözü tamamen millete şirin görünüp cumhurbaşkanını hedef tahtasına koyma girişimidir.” Diyerek sözlerine şu şekilde devam etti.

 

“Ardeşen Mahalle Muhtarları Derneği Cumhurbaşkanının Yanındadır. Türkiye Cumhuriyeti Devleti, kuruluşunun sonrasında ki kritik dönemlerin ardından süre gelen bu zamana kadar en az kuruluş dönemi derecesinde ciddi süreçten geçmektedir.

Olabildiğince yerli ve milli adımlar atılmakta, tarih sahnesinde güçlü bir yer edinişi sürdürme mücadelesi verilmektedir.

Savunmadan ve enerjiden tutun bağımsızlık ve toprak bütünlüğü mücadelesi ile karada, havada ve denizde amansız mücadele verilmektedir.

Tüm bu bahsedilenler siyasi değil, milli mücadeledir. Hal böyleyken Akdeniz'de hem deniz hem de kara sınırlarımıza yüzyıllardır gözü olan Fransa ve şımarık Avrupa Birliği çocuğu Yunanistan bir takım eylem ve söylemlere girişmişlerdir.

Fransa Cumhurbaşkanı Macron'un Eski düşmanların sözlerini hatırlatır nitelikte ki "Bizim derdimiz Türk milleti ile değil Recep Tayyip Erdoğan iledir" sözü tamamen millete şirin görünüp cumhurbaşkanını hedef tahtasına koyma girişimidir.

Aziz Türk Milletinin böyle bir söyleme vereceği taviz yoktur. Kayıtsız şartsız her kesimden destek alan Cumhurbaşkanımızı Ardeşen Mahalle Muhtarları Derneği olarak bizlerde destekliyor ve yanında yer aldığımızı ifade ediyoruz. Aziz kamuoyuna selam ve Saygılarımızla”

Ardeşen Mahalle Muhtarları Derneği

 

    Yorumlar

Arşiv