Muhtarlara Teşekkür Belgesi Verildi

Ardeşen’de Kaymakam ve Belediye Başkanı Mahalle ve Köy Muhtarları ile bir araya geldi.

21 Ekim 2020 Çarşamba 11:26
Muhtarlara Teşekkür Belgesi Verildi
İlçe Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu ve Belediye Başkanı Avni Kahya 19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle Ardeşen Mahalle ve Köy Muhtarlarımızla bir araya geldi.

 

Tüm Dünyayı etkisi altına alan Covid 19 Salgını nedeniyle pandemi sürecinden bu yana canla başla çalışan muhtarlara teşekkür edip onları yeniden motive etme adına düzenlenen törende her bir muhtara gayretli çalışmalarından dolayı İlçe Kaymakamlığınca hazırlanan teşekkür belgeleri taktim edildi.

 

Düzenlenen programda İlçe Kaymakam Alibeyoğlu bir konuşma yaptı.

Alibeyoğlu konuşmasında şunlara değindi; "Ülke olarak zor günlerden geçtik ve hala daha bitmiş değil, bu pandemi sürecinde hepiniz elinizi taşın altına koydunuz. Eminim ki bundan yıllar sonra bu pandemi ile alakalı tezler makaleler yazılacak, yazılan bu makalelerde siz değerli muhtarlarımızın köylerinde ve mahallelerinde özverili bir şekilde çalıştığınızdan da bahsedilecektir. Bu duygularla birlikte hepinizin 19 Ekim Muhtarlar gününü kutlar sağlıklı başarılı bir ömür dilerim" ifadelerini kullandı.

 

Organizasyona Kaymakam Ufuk Özen Alibeyoğlu, Belediye Başkanı Avni Kahya, Tunca Belde Belediye Başkanı Ahmet Naci Aytemiz, İlçe Emniyet Müdürü Furkan Fatih Ersoy, İlçe Jandarma Komutanı Erdal Yıldırım, Karakol Komutanı Serkan Gülez, Kaymakamlık Yazı işleri Müdürü Mevlüt Altı, İl Genel Meclis Üyeleri Cumali Hahyemez, İbrahim Önder, Recep Badoğlu, Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Murtaza Özyanık, Köy Muhtarlar Derneği Başkanı Maksut Çırakoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Ön, Ardeşen Mahalle Muhtarları ve Köy Muhtarları katıldı.

     Yorumlar

Arşiv