Muhtarlar, Muhtarlar Günü’nü Asker Selamı İle Kutladı

Rize’nin Ardeşen ilçesinde 19 Ekim Muhtarlar Günü asker selamı ile kutlandı.

22 Ekim 2019 Salı 09:52
Muhtarlar, Muhtarlar Günü’nü Asker Selamı İle Kutladı
Rize’nin Ardeşen ilçesinde 19 Ekim Muhtarlar Günü asker selamı ile kutlandı.

19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Rize’nin Ardeşen ilçesinde bir program düzenlendi.

Ardeşen Hükümet Konağı önünde Atatürk büstüne çelenk sunma töreniyle başlayan tören daha sonra Kaymakamlıkta kabul töreni ile devam etti.

 

Törenlere Ardeşen Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu, Ardeşen Belediye Başkan Vekili Mehmet Bozkan, Ardeşen Mahalle Muhtarlar Derneği Başkanı Murtaza Özyanık, Ardeşen Köy Muhtarlar Derneği Başkan Yardımcısı İsmail Topaloğlu, köy ve mahalle muhtarları ile sivil toplum örgüt temsilcileri, oda başkanları ve daire amirleri katıldı.

 

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlanılan tören Ardeşen Mahalle Muhtarlar Derneği Başkanı Murtaza Özyanık, Ardeşen Köy Muhtarlar Derneği Başkan Yardımcısı İsmail Topaloğlu’nun birlikte çelenk sunmasıyla devam etti.

 

Ardeşen Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu, muhtarları kabul etti.

Tören daha sonra toplu çekilen fotoğrafla sona erdi. Bu esnada herkes asker selamı vererek Barış Pınarı Harekatı’nda kahramanca mücadele eden askerlerimize selam ve dualarını gönderdi.

Ardeşen Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Murtaza Özyanık, yaptığı açıklamada “Kuzey Suriye’de güvenli bölge oluşturarak teröristlere yönelik yürütülen Barış Pınarı Harekatı’nda kahramanca mücadele eden Mehmetçiklerimizin Allah yar ve yardımcısı olsun. Harekatta Şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyorum.” Dedi.
 

    Yorumlar

Arşiv