Minik Yürekler İçin Ardeşen’den Sevgi Dolabı Projesi

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde eğitim öğretim veren Mesut Karaoğlu İlkokulunda 4C sınıfı Öğrencileri ve Öğretmeni Nevin Ökten Şeremet’in önemli katkıları ile "Sevgi Dolabı" kampanyası tamamlandı.

31 Ocak 2020 Cuma 15:33
Minik Yürekler İçin Ardeşen’den Sevgi Dolabı Projesi
Bu kampanya ile Trabzon Farabi hastanesi Çocuk Onkoloji bölümünde tedavi gören minik hastalara Sevgi Dolabı adında bir dolap yaptırılarak içerisine birçok İl ve İlçeden gelen kıyafetleri yerleştirip, ihtiyacı olan miniklerimize, mücadelelerinde destek olmak hedefleniyor.

 

Bu doğrultuda İlçe Kaymakamı Sayın Ufuk Özen Alibeyoğlu basın mensuplarına kampanya ve gelinen nokta ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Kaymakam Alibeyoğlu "Öncelikle tüm Türkiye'ye örnek olacak bu kampanyayı planlayan ve hayata geçiren öğrencilere, sınıf öğretmeni Nevin Ökten Şeremet’e, Okul Müdürü Ahmet Okutan ve Okul Aile Birliği yönetimine çok teşekkür ediyorum.
Minik yavrularımızın lösemi ile savaşırken çektiği sıkıntıları yerinde görerek onların eksikleri olan kıyafet ihtiyacı için bir araya geldiler.
Sevgi Dolabı'ndan Çocuk onkoloji bölümünde bulunan çocuklar ücretsiz olarak yararlanabilecekler.
Bu Projeyi hayata geçiren ve dolabın doldurabilmesi için çevre il ve ilçelerden kıyafet gönderen herkese teşekkür ediyorum" İfadelerini kullandı.

Sevgi Dolabı Projesi kapsamında toplanan kıyafetlerin üzerlerine yaş aralığı belirtilerek Sevgi Dolabına götürüldü. 

    Yorumlar

Arşiv