Kaymakam Alibeyoğlu’ndan Maske Üretimi için teşekkür ziyareti

Ardeşen Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından üretilen maskelerin imalat atölyesini ziyaret etti.

16 Nisan 2020 Perşembe 15:30
Kaymakam Alibeyoğlu’ndan Maske Üretimi için teşekkür ziyareti
Ardeşen İlçe Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu, Halk Eğitim Merkezi, BİLSEM (Bilim ve Sanat merkezi) ve Mesleki Teknik Anadolu lisesinde, Ardeşen Belediyesi tarafından kumaş desteği sağlanarak maske üretimine başlayan atölyeleri ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.Konuyla ilgili Kaymakam Alibeyoğlu yaptığı açıklamada;
"Covid 19 Salgını tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde' de maalesef hızla yayılıyor, tatbiki tedbirlerimizi almaya devam ediyoruz.
"Evde Kalmak" önemli ancak dışarı çıkan vatandaşlarımızın da maskesiz çıkmamaları gerekiyor. Yaşanan maske sıkıntısından dolayı kurumlarımızda maske üretimi için kumaş ihtiyacımızı karşılayan Belediye Başkanı Avni Kahya'ya, Milli Eğitim Müdürümüz Reşat Yazer'a Kurum Müdürlerimize ve üretime başlayan gönüllü öğretmenlerimiz ile usta öğreticilerimize, teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.


Kaymakam Alibeyoğlu'nun kurum ziyaretlerinde Milli Eğitim Müdürü Reşat Yazar da eşlik etti.Öte Yandan Kaymakamlık tarafından Ardeşen şehir merkezine kurulan bir stand ile vatandaşlara ücretsiz maske dağıtıldı.


    Yorumlar

Arşiv