KARADENİZ OFFROAD KUPASI 4.AYAK ARDEŞEN YARIŞI

Karadeniz Off Roadd Yarışı için Ardeşen Offroad kulübünden Basın Açıklaması yapıldı.

28 Ekim 2023 Cumartesi 23:34
KARADENİZ OFFROAD KUPASI  4.AYAK ARDEŞEN YARIŞI
Karadeniz Off Roadd Yarışı için Ardeşen Offroad kulübünden Basın Açıklaması yapıldı.

Ardeşen Offroad kulübü (ARDOFF) organizasyonluğunda, Karadeniz Offroad Kupası 4.ayak yarışı 28/29 Ekim 2023 tarihleri arasında Rize’nin Ardeşen ilçesi Fırtına vadisi Çamlıhemşin yolu üzerinde yapılacaktır. Ardeşen’de gerçekleştirilecek olan organizasyona Rize valiliği, Ardeşen Kaymakamlığı , Rize Belediyesi , Ardeşen Belediyesi , Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor müdürlüğü ve Ardeşen offroad kulübü ‘nün yoğun çabalarıyla hazırlanmaktadır.

 

Ülkemizin çeşitli şehirlerinden ve yurt dışından gelecek olan yaklaşık 64 sporcu ve 32  Offroad aracının kıyasıya mücadele edeceği parkur seyri kolay ve seyir zevki yüksek yüksek olacak şekilde büyük bir özenle hazırlandı.

 

Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutlayacağımız bu şerefli günde 100. Yılımıza yakışır bir organizasyon düzenlemek için hazırlanıyoruz.

 

28 Ekim 2023 saat 15:45 te tüm yarışmacılarımız ve gazilerimiz ile birlikte Cumhuriyetimizin 100. Yılına yakışır şekilde yapılacak olan seromonik start ile başlayacak organizasyonumuz  Kamp alanı etkinlikleri ile devam edecek ve  ; 29 Ekim 2023 günü saat 10:00 de start alarak başlayacaktır.

 

29 Ekim Pazar günü tüm katılımcıların yarışlarıyla gün boyu sürecek olan yarışlar özellikle Pazar gününe alınarak hafta sonu şehirden uzaklaşmak isteyen , büyük bir heyecana şahit olmak isteyen ailelerin çok rahat bir şekilde izleyebilecek olduğu görsel şölenimizi seyretmeleri için tüm spor severleri , bölge ve Rizeli  halkımızı davet ediyoruz.

 

Bu vesile ile geçmişten günümüze bu spora destek veren Sn. valimize, Kaymakamımıza, Belediye başkanlarımıza TOSFED federasyon başkanımıza, Mülki amirlerimize, idareci, yönetici, sponsorlarımıza, ulusal ve yerel basın mensubu arkadaşlarımıza ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz

 

 

 

 

 

                                                                                                  İbrahim Ali SARUHAN

                                                                                                         ARDOFF Başkanı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Yorumlar

banner153
Arşiv