Kano Bahar Kupası Şampiyonası Ardeşen’de Tamamlandı

Kano Milli Takım Seçmeleri ve Bahar Kupası şampiyonası için Rize’nin Ardeşen İlçesi seçildi. 6 Mart 2020 tarihi arasında düzenlenen Akarsu Kano yarışlarına ev sahipliğini Ardeşen yaptı.

06 Mart 2020 Cuma 18:41
Kano Bahar Kupası Şampiyonası Ardeşen’de Tamamlandı
Rize’nin Ardeşen İlçesi yapay parkurda düzenlenen Akarsu Kano Bahar Kupası ve Milli Takım Seçme yarışlarına çeşitli İl ve İlçelerden 53 sporcu katıldı.

Rize’nin Ardeşen İlçesinde düzenlenen yarışları Türkiye Kano Federasyon Başkanımız Alper Cavit Kabakçı’da izledi.

 

Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya ziyaret ve kano yarışları sonrasında; “Türkiye Kano Federasyonumuz tarafından 6 Mart 2020 tarihleri arasında Ardeşen’de düzenlenen Akarsu Kano Slalom Bahar Kupası ve Aday Milli Takım Seçme Yarışları için İlçemizde olan Kano Federasyon Başkanımız Alper Cavit KABAKÇI ile bir araya gelerek Fırtına vadisi ve yapay yarış parkurunun ulusal ve uluslararası şampiyonalara ev sahipliği yapması hususunda fikir alış verişinde bulunduk.

Öte yandan Türkiye Kano Federasyonumuz tarafından 6 Mart 2020 tarihi arasında İlçemizde düzenlenen Akarsu Kano Slalom Bahar Kupası ve Aday Milli Takım Seçme Yarışlarında Belediyemiz Spor Kulübü Kano Branşı sporcularımızdan Mustafa PARLAK birinci olmuştur. Elde edilen bu başarıdan dolayı Kulüp Antrenörümüz İsmail DEMİRCİ olmak üzere tüm sporcularımızı cani gönülden kutlar başarılarının devamını dilerim.” İfadelerini kullandı.

 

 

Akarsu Kano Yarışlarında finalde madalya almaya hak kazanan sporcular şu şekilde sılalardı.

 

Büyük Erkekler K1 Kategorisinde

1.Mustafa Arda Acar - Yusufeli Belediyesi GSK

2.Tarık Tuğcu - Rize Adrenalin Doğa Sporları GSK

3.Okan Çelik - Yusufeli Belediyesi GSK

 

Büyük Bayanlar C1 Kategorisinde

1.Kader Korkmaz - Rize Adrenalin Doğa Sporları GSK

2.Cennet Ayhan - Rize Adrenalin Doğa Sporları GSK

3. Esra Korkmaz - Çaykur Rize GSK

Genç Erkek K1 Kategorisinde

1.Kamil Kaçar - Rize Adrenalin Doğa Sporları GSK

2.Bahadır Karaduman -- Yusufeli Belediyesi GSK

3. Furkan Polat -  Yusufeli Belediyesi GSK

 

Genç Bayan K1 Kategorisinde

1.Fadime Kurt - Yusufeli Belediyesi GSK

2. Hilal Özçelik - Yusufeli Belediyesi GSK

3. Melike Topçu - Yusufeli Belediyesi GSK

Genç Erkek C1 Kategori

1.Muhammet Usta - Rize Adrenalin Doğa Sporları GSK

2. Muhammet Ali Köse - Yusufeli Belediyesi GSK

3.Emircan Tarık Yılmazlar - Yusufeli Belediyesi GSK

 

Yıldız Erkek K1 Kategorisinde

1.Emirhan Demir – Yusufeli Turizm Doğa ve Su S

2.Serkan Özcan Yılmaz – Yusufeli Belediyesi GSK

3.Mustafa İnce - Yusufeli Belediyesi GSK

Büyük Bayan K1 Kategorisinde

1.Gamze Polat - Yusufeli Belediyesi GSK

2.Cennet Ayhan - Rize Adrenalin Doğa Sporları GSK

 

Büyük Erkek C1 Kategorisinde

1.Dursun Can Karaduman – Artvin Gençlik Merkezi Kültür san. Merkezi

 

Yıldız Erkek C1 Kategorisinde

1.Mustafa Parlak - Ardeşen Belediyesi Spor Kulübü

 

Kulüpler Arası Sıralama

Büyük Erkekler

1.Yusufeli Belediyesi GSK

2.Artvin Gençlik Merkezi Kültür san. Merkezi.

3.Rize Adrenalin Doğa Sporları GSK

Büyük Bayanlar

1.Rize Adrenalin Doğa Sporları GSK

2.Yusufeli Belediyesi GSK

3.Çaykur Rize GSK

Genç Erkekler

1.Rize Adrenalin Doğa Sporları GSK

2.Yusufeli Belediyesi GSK

Genç Bayanlar

1-.Yusufeli Belediyesi GSK

 

Yıldız Erkekler

1.Ardeşen Belediyesi Spor Kulübü

2.Yusufeli Turizm Doğa ve Su sporları GSK

3. Yusufeli Belediyesi GSK

 







    Yorumlar

banner146
Arşiv