Jandarma Teşkilatının 181. kuruluş yıl dönümü

Devletin en köklü kurumlarından biri olan, vatandaşların huzur ve refahının sağlanmasında önemli rol oynayan Jandarma Genel Komutanlığı'nın 181'inci kuruluş yıl dönümünü kutluyoruz.

16 Haziran 2020 Salı 10:08
Jandarma Teşkilatının 181. kuruluş yıl dönümü
Devletin en köklü kurumlarından biri olan, vatandaşların huzur ve refahının sağlanmasında önemli rol oynayan Jandarma Genel Komutanlığı'nın 181'inci kuruluş yıl dönümünü kutluyoruz.

Milletimizin birliğini korumak ve devletimizin bekası için yüksek bir vazife şuuruyla, kahramanca görev yapan Jandarma Genel Komutanlığımız, üstlendiği tüm görevlerde milletimizi gururlandırmaktadır. Terörle mücadeleden asayişe, düzensiz göçle mücadeleden trafik güvenliğine kadar gece gündüz fedakârca hizmet veren Jandarma Genel Komutanlığımız, modernizasyon ve yeniden yapılanma çalışmaları, iyi eğitimli, disiplinli, donanımlı personeliyle vatandaşlarımızla iç içe başarılı çalışmalara imza atmakta, suç ve suçluya göz açtırmamaktadır.

 Bu doğrultuda Jandarma Genel Komutanlığının 181. kuruluş yıldönümünde, aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyor, görevlerini başarıyla sürdüren Jandarma Genel Komutanlığı mensuplarına basım mensupları olarak selam ve sevgilerimizi iletiyoruz.

Jandarma Teşkilatının 181. kuruluş yıl dönümü kutlama etkinlikleri kapsamında Rize’nin Ardeşen İlçesinde de bir dizi ziyaret gerçekleşti.

Bu bağlamda; Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kâhya; beraberinde Başkan Yardımcısı Y. Kenan Hatipoğlu, AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Mustafa Terzi, Rize İl Genel Meclis Üyemiz Cumali Hakyemez ve ARBELSAN Şirket Müdürümüz Numan Balcan ile birlikte İlçe Jandarma Komutanı Erdi Aras’ı ziyaret eti.

 

Yapılan ziyaretle ilgili Başkan Kâhya şunları kaydetti;

“Mesai mefhumu gözetmeksizin özveri ile çalışan Jandarma Teşkilatımızın kuruluşunun 181. yıldönümü nedeniyle, İlçe Başkanımız Mustafa TERZİ, Belediye Başkan Yardımcımız Kenan HATİPOĞLU, Rize İl Genel Meclis Üyemiz Cumali HAKYEMEZ ve ARBELSAN Şirket Müdürümüz Numan BALCAN ile birlikte İlçe Jandarma Komutanlığımızı ziyaret ettik.

İlçe Jandarma Komutanımız Teğmen Erdi ARAS'a göstermiş olduğu ilgi ve alakasından dolayı teşekkürlerimizi sunar, Komutanımızın şahsın da tüm Jandarma teşkilatına sonsuz başarılar dilerim.” Diye konuştu.

 

    Yorumlar

Arşiv