İslamoğlu Ailesinden Teşekkür Paylaşmış

Uzun yıllar Ardeşen Lisesi Müdürlüğü görevinde bulunan Necat İslamoğlu’nun geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetmesi ilçeyi yasa boğmuş idi. Merhumun cenaze töreni ve taziyesine onlarca kişi geldi.

29 Temmuz 2020 Çarşamba 13:59
İslamoğlu Ailesinden Teşekkür Paylaşmış
Ardeşen Lisesi Eski Müdürlerinden Necat İslamoğlu, Ardeşen Liman Mevkiinde Yüzerken Kalp Krizi Geçirmesi sonrası hayatını kaybetmişti. Cenaze sonrası taziyeye gelen yoğun kalabalıkla ilgili İslamoğlu ailesi bir mesaj yayımladı.İslamoğlu Ailesi adına Selçuk İslamoğlu bir açıklama yaparak taziyeye gelenlere teşekkür etti.

İslamoğlu ailesi tarafından yapılan açıklama şu şekilde; “Değerli aile büyüğümüz, Babam Necat İslamoğlu’nun vefatı vesilesiyle gerek cenaze namazımıza ve gerekse taziyemize gelerek bizleri bu acı günümüzde yalnız bırakmayan, yanımızda bulunamayıp gerek telefon ve gerekse sosyal medya aracılığıyla taziye mesajı gönderen, dualarını esirgemeyen eniştelerime, aile büyüklerimize ve kuzenlerimize, akrabalarımıza, dostlarımıza ve gönüldaşlarımıza, siyasi parti temsilcilerine, babamın Ardeşen ve Murgul lisesi mezunlarıyla tüm öğrencilerine, Trabzon, Akçaabat, Rize ve Ardeşen’den katılan Milli Eğitim Müdürlerimize, mesai arkadaşlarımıza, şahsım ve ailemiz adına çok teşekkür ederim.” İfadelerine yer verildi. 

    Yorumlar

Arşiv