İnsanlık ve Vatandaşlık Görevini Yaparak Hayat Kurtardı.

Ardeşen İlçe Emniyet Müdürlüğüne yapılan ihbar sayesinde bir kişinin hayatını kurtardı. İlçe Emniyet Müdürlüğüne yapılan Şüpheli araç ihbarını değerlendiren polis ekipleri aracı liman kavşağında durdurarak olası bir suçu önledi.

04 Aralık 2019 Çarşamba 15:56
İnsanlık ve Vatandaşlık Görevini Yaparak Hayat Kurtardı.
Ardeşen İlçe Emniyet müdürlüğüne duyarlı bir varanlaşın, İnsanlı ve Vatandaşlık görevini yerine getirerek hayat kurtardı.
Her bireyin yapması gereken asli görevlerden biri olan, İnsaniyetlik ve Vatandaşlık görevlerimizi bize yeniden hatırlatarak, çevremize, topluma, ailemize ve İnsanlara olan sorumluluklarımızdan birini daha,  bize hatırlatıcı konumunda yaptığı bu örnek davranıştan;  bizlerin de ders çıkarması gerekir diye düşünmekteyiz.

 

Ardeşen İlçe Emniyet Müdürlüğünden yapılan Yazılı açıklama şöyle; "03.112.2019 günü akşam saatlerinde Ardeşen İlçe Emniyet Müdürlüğüne gelen ihbarda; F.B isimli şahıs, arkadaşı olan M.S'nin şüpheli bir araca bindirildiğini ve bu araçta tanımadığı 3 şahsın bulunduğunu , bu şahısların arkadaşı M.Ö'ye zarar verebileceğini beyan etmesi üzerine hareket geçen Ardeşen İlçe Emniyet Ekipleri , Şüpheli aracı yaptıkları takip sonucu bölgemizde bulunan Liman kavşakta yakalamış, şahısların üzerinde ve araç içerisinde yapılan aramada, 1 adet ruhsatsız tabanca ele geçirilerek şüpheli şahıslar işlemleri için İlçe Emniyet Müdürlüğüne sevk edilmiştir." Açıklaması Yapıldı.

    Yorumlar

Arşiv