İlişkide Ustalık Eğitimi İlk Bölümü Tamamlandı

Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası (Ardeşen TSO) tarafından düzenlenen, "stylelife education" eğitmenlerinden Birsen Yıkılmaz ve Pelin Duduhacıoğlu tarafından ilişkilerin değişmeyen yasalarının, yöntemlerinin ve iletişim becerilerinin anlatıldığı "İlişkide Ustalık" eğitimi tamamlandı.

23 Ağustos 2019 Cuma 13:36
İlişkide Ustalık Eğitimi İlk Bölümü Tamamlandı
Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası (Ardeşen TSO) tarafından düzenlenen, "stylelife education" eğitmenlerinden Birsen Yıkılmaz ve Pelin Duduhacıoğlu tarafından ilişkilerin değişmeyen yasalarının, yöntemlerinin ve iletişim becerilerinin anlatıldığı "İlişkide Ustalık" eğitimi tamamlandı.21 Ağustos 2019 Çarşamba günü saat 11.00' da Ardeşen TSO Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen ilk oturumda Ardeşen Kaymakamlığı SYDV Müdürü Nimet Yazıcı, Ardeşen Nüfus Müdürlüğü Müdürü Filiz Okumuş, Ardeşen SGM Müdürü Şaziye Altuntaş, Akbank Ardeşen Şube Müdürü Ayfer Öner, Denizbank Ardeşen Şube Müdürü Özlem Güvensoy, Belediye Encümeni Suzan Önal, Ardeşen TSO Kadın Girişimciler Kurulu Üyeleri Sevilay Yanılmaz, Şükran Kavasoğlu, Hatice Yerebakan ve TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Rize İl İcra Komitesi Üyeleri Yasemin Suyabatmaz, Sema Aktaş, Leyla Taşkın ve pek çok vatandaşımız katılım sağladı.


Bu hayatta sahip olduğumuz ya da sahip olamadığımız her şey, kurduğumuz ya da kuramadığımız iletişimden kaynaklanır. Daha kaliteli bir yaşama sahip olabilmek için kaliteli bir iletişim gerekir. Çünkü iletişim marifeti arttıkça hâkimiyeti artar insanın. İletişimde ustalaşmak aslında yaşamda ustalaşmak demektir. Bu sebeple ilişkide ustalık eğitimi; kendimizle, eşimizle, çocuğumuzla, arkadaşlarımızla, yöneticimizle, çalışanımızla, iş arkadaşımızla yani hayatımızın her alanında kurduğumuz ilişkilerin kalitesini artırmak için hazırlanmış özel bir programdır.    Yorumlar

banner146
Arşiv