İl Meclis Üyelerinden Muhtarlara Ziyaret

Ardeşen Mahalle Muhtarlar Derneğine bir ziyarette bulunan İl Meclis Üyeleri İbrahim Önder ve Cumali Hakyemez'i Dernek Başkanı Murtaza Özyanık ve muhtarlar karşıladı.

26 Kasım 2019 Salı 09:34
İl Meclis Üyelerinden Muhtarlara Ziyaret
Ardeşen Mahalle Muhtarlar Derneğini ziyaret eden İl Meclis üyeleri İlçenin kalkınması gelişmesi ve hizmet alımıyla ilgili bilgi aktaran meclis üyeleri İlçe için yapılacak yeni projeler hakkında bilgi verirken, köylere ve ilçe geneli yapılacak çalışmalar hakkında da karşılıklı fikir alış verişinde bulundular.

 

 

Ardeşen Mahalle Muhtarlar Dernek Başkanı Mrtaza Özyanık İl Meclis Üyelerinin Derneğe yaptıkları ziyaretle ilgili şunları kaydetti; "Rize İl Genel Meclisi üyeleri ve ilçemizin bu alandaki temsilcilerinden olan İbrahim Önder ve Cumali Hakyemez bizleri derneğimizde ziyaret etti.

Işıklı Mahallesi Muhtarı Adem Batumoğlu ve Merkez Mahallesi Muhtarı Ebubekir Okumuş kardeşlerimin de hazır bulunduğu ziyarette yerel gündemi görüşme imkanı bulduk ve hizmetler hakkında bilgi edindik .

İl meclis üyelerine çalışmalarında başarılar diliyor, muhtarlarımız ile ilgili temennilerinden ötürü teşekkür ediyoruz." Diye konuştu. 

 

    Yorumlar

Arşiv