Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen

Ardeşen Turizm Fakültesi Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen etkinliklerde öğrenciler spor faaliyetlerini eğlenceli bir şekilde yapma fırsatı buldu.

02 Nisan 2019 Salı 19:38
Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Ardeşen Turizm Fakültesi Turizm İşletmeciliği Bölüm Başkanı Elif Acuner, etkinlikle ilgili açıklamalarda bulundu. Acuner “200 öğrencimiz etkinliğe katıldı. Buradaki amacımız gençlerimizi spor noktasında biraz daha bilinçlendirmek. Doğa faaliyetleri kapsamında hareketli etkinliklere yönlendirmek amacındayız. Bugün gençlerin en büyük problemi aslında mobiliteden çok uzak bir tavır içerisinde olmalarıdır. Hatta buraya getirirken bile etkinliğin ne kadar heyecanlı olacağını ikna ederek ifade ettik. Dolayısıyla amacımız gençlerimizin biraz daha hareketli ve daha çok sporla yaşam sürmeleri.” şeklinde konuştu.


Gençlik ve Spor Bakanlığı destekli Rize Mobil Gençlik Merkezi koordinatörü Erdoğan Aslan ise yaptığı açıklamada “Projemiz Rize Gençlik Merkezi Gençlik Kulübü Derneği tarafından yazıldı ve bakanlığımız tarafından desteklendi. Uygulamaya Rize ve Çayeli gençlik Merkezleri tarafından geçildi. Bu aşamada Ardeşen’de Turizm Fakültemizdeki gençlerimizi eğlendireceğiz. Toplamda Rize’de 5 Bin gence ulaşmayı hedefliyoruz.Etkinliğe Ardeşen Turizm Fakültesi idari ve akademik personeli ile öğrenciler katıldı.    Yorumlar

Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
E-Gazete
  • 2 AĞUSTOS ARDEŞENİN SESİ GAZETESİ
Arşiv