FormuLaz Derneğinden Örnek Alınacak Sosyal proje

Merkezi Ardeşen'de bulunan dünyaca ünlü FormuLaz Derneği tarafından uygulanan sosyal sorumluluk projesi örnek teşkil ediyor. Dernek Başkanı Murat Gül ve Üyeleri Fındıklı Huzurevi sakinlerine unutamayacakları bir gün yaşattılar.

21 Eylül 2019 Cumartesi 20:50
FormuLaz Derneğinden Örnek Alınacak Sosyal proje
Ticaret ve Sanayi Odasının üyelerinden, Genç Girişimci İş Adamları Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda FormuLaz Derneğinin Başkanlığını yapan Murat GÜL ve Dernek üyelerinin sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Huzurevi, kimsesiz çocuklar, Down Sendromlu  ve engelli kişilere yönelik farklı zamanlarda yapılacak olan etkinlikler kapsamında, Fındıklı Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezindeki yaşlılarla Ardeşen FormuLaz Cafede bir araya geldiler.


Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Kuyumcu ve Oda Üyelerinin de tam destek verdiği proje kapsamında misafir edilen Fındıklı Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezindeki yaşlılarla Başkanlar Kuyumcu, Gül ve Dernek üyeleri önce yemek yediler ardından sohbet edip FormuLaz arabalarına bindiler.Yapılan bu önemli ve bir o kadarda anlamlı proje ile ilgili FormuLaz Dernek Başkanı Murat Gül; "Bu ve benzeri bir çok faaliyet çeşitli zaman aralıklarıyla Huzurevi, kimsesiz çocuklar, Down Sendromlu  ve engelli kişilere uygulanacak. Bizler onları asla toplumdan soyutlamayacağız, aksine onların koluna girerek yanlarında olduğumuzu göstereceğiz." Şeklinde konuştu.Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Kuyumcu; "Yapılan etkinlik birçok kesim tarafından mutlak surette örnek alınması gereken çok anlamlı bir sosyal proje. Bu güzel oluğumda FormuLaz dernek üyelerimize Ticaret Odası olarak tam destek veriyoruz. Bilindiği üzere bizler tüm üyelerimizle birlikte bu ve benzeri bir çok projenin hayat bulmasına her daim destek vermekteyiz, burada siz basın mensupları aracılığıyla tekrar etmekte fayda görmekteyim. Bu ve benzeri sosyal sorumluluk projesi uygulamak isteyen, esnaf, ticarethane ve ya dernek var ise bizler tüm üyelerimiz ile yardıma ve desteğe hazırız. Bugün de bu anlamda; Ticaret ve Sanayi Odamızın Kıymetli üyelerinden, Genç Girişimci İş Adamları Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda FormuLaz Derneğinin Başkanlığını yapan Murat GÜL kardeşimize destek olmaya geldik." Diye konuştu.


 

    Yorumlar

banner146
Arşiv