Elit Master Ligi Doğu Karadeniz Yönetimi Şöhretler Karması İçin Temaslarda Bulundu

Elit Master Ligi Doğu Karadeniz Yönetimi ve Pirinçlik Veteranlar Kulübü Kaymakam Alibeyoğlu’nu Ziyaret Ederek Forma Hediye Etti

18 Ocak 2020 Cumartesi 08:22
Elit Master Ligi Doğu Karadeniz Yönetimi Şöhretler Karması İçin Temaslarda Bulundu
Elit Master Ligi Doğu Karadeniz Yönetimi ve Pirinçlik Veteranlar Kulübü Kaymakam Alibeyoğlu’nu Ziyaret Ederek Forma Hediye Etti"Sosyal Sorumluluk Projesi" kapsamında oluşturulan 40 yaş Üstü Elit Master Futbol Ligi, Doğu Karadeniz Bölgesinde Mücadele eden 13 takımın lig Koordinatörü Şeref Yerebakan, Yönetim Kurulu Üyesi ve Pirinçlik Veteranlar kulüp başkanı Ahmet Tutan, Pirinçlik Veteranlar Futbolcuları ,Fevzi Haşimoşu ile Adem Öztürk, ve Takım Sponsoru Gülbay İnşaat sahibi Osman Gülbay, Adreşen İlçe Kaymakamı Ufuk Özen Alibeyoğlu' nu ziyaret etti.

Ziyaret esnasında heyet; Kaymakama isminin yazılı olduğu 53 numaralı Pirinçlik Kulübü forması ile Lig Koordinatörü Şeref Yerebakan'ın yazmış olduğu Şiir kitabı hediye edildi.
Süper Lig ve A Milli takım formasını giyen Şöhretler karmasının Ardeşen de bir futbol müsabaka yapılma projesi de Kaymakama iletildi.

Kaymakam Alibeyoğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, şu ifadeleri kullandı. " Belli bir yaştan sonra kendisini spordan soyutlayan insanlara örnek teşkil ettiğiniz için bizlerde imkânlar ölçüsünde sizlere destek olmak isteriz " dedi.

    Yorumlar

banner146
Arşiv