Efsane Başkan Mehmet Çırakoğlu Ölümünün Üçüncü Yılında Dualarla Anıldı

Ardeşen sporun gelmiş geçmiş en iyi başkanlarından olan ve adının başına efsane konulan efsane Başkan Mehmet Çırakoğlu mezarı başında dualarla anıldı.

02 Nisan 2020 Perşembe 21:00
Efsane Başkan Mehmet Çırakoğlu Ölümünün Üçüncü Yılında Dualarla Anıldı
Rize, ünlü işadamı Mehmet Çırakoğlu’nun üç yıl önce geçirdiği kalp krizi sonrası yaşamını yitirmesini büyük bir üzüntü ile kabullenmişti.

Ölümünün üçüncü yılında anılan Mehmet Çırakoğlu'nu sevenleri yalnız bırakmadı.

Ardeşen spor yönetim kurulu üyeleri, teknik ekibi, A takım ve alt yapı futbolcuları, Patulya Otel çalışanları ve sevenleri mezarına çelenk ve karanfil bıraktı.

Okunan Yasin’i şerif ve dualarla efsane Başkan Mehmet Çırakoğlu mezarı başında dualarla anıldı.Rize iş, spor ve medya dünyasının tanınmış siması olan Çırakoğlu kalp krizi sonucu bundan üç yıl önce hayatını kaybetmişti. Doğu Karadeniz bölgesinde iş dünyasının birçok alanında yıllardır hizmet vermiş, Medya sektöründe de yer alan işadamı, Gelişim Radyo TV ve Gazetecilik AŞ’de Yönetim Kurulu Başkanlığı yaptı. Son olaraktan Karadeniz Umut Radyo&TV AŞ’nin Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten Çırakoğlu, uzun yıllardır Ardeşenspor Kulüp Başkanlığı görevini sürdürüyordu. Bu manada yüzlerce kişiye ekmek kapısı açmış ve hala onun sayesinde nice aileler geçimlerini sağlıyor ve kurduğu şirketlerde halen yüzlerce kişi istihdam edilmekte.

 

Bizde efsane başkana Mehmet Çırakoğlu’na Allahtan Rahmet diliyoruz. Nurlar içinde uyu kıymetli Başkanım.

 

    Yorumlar

Arşiv