Dev Turnuvaya Sayılı Günler Kaldı

Ardeşen Belediyesi öncülüğünde her yıl geleneksel olarak düzenlenen Streetball sokak basketbolu turnuvasının büyük ödülü ve tarihi belli oldu.

29 Mayıs 2019 Çarşamba 21:38
Dev Turnuvaya Sayılı Günler Kaldı
Ardeşen Belediyesi tarafından tertip edilecek olan sokak basketbolu turnuvası Temmuz ayının ilk haftası içine düzenlenmesi planlanırken, büyük ödül ise 16.000tl olacağı duyuruldu. Bu yıl uluslararası yapılacak olan turnuvaya Çin, Kore, Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Slovenya, Gürcistan, Rusya, Katar, Azerbaycan ve İran'ın katılacağı gelen bilgiler arasında.

 

 

Turnuva direktörü Salih Navdar şunları kaydetti; "Çin, Kore, Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Slovenya, Gürcistan, Rusya, Katar, Azerbaycan, İran ve bir çok ülkelerin büyükelçiliklerine Turnuvaya davet amaçlı Belediye Başkanımız Avni Kayha tarafından resmi yazı gönderildi.

4 gün sürecek turnuvamızda final 3. Günü gerçekleşecek. 4. Günde yabancı ve yerli misafirlerimize fırtına vadisi ve yaylalara gezi programı düzenlenecek. 4 gün boyunca konaklama ücretsiz...

Tam 16 bin lira nakit ödül dağılımı olacak.
Kategoriler: Yıldız erkeklerde 2004 ve daha küçükler
Büyük erkeklerde 2003 ve daha büyükler
Bayanlarda yaş sınırı olmayacak.

Başvurular an itibariyle başlamıştır. Beyaz masa. www.ardesen.bel.tr üzerinde talep ekleye tıkla ardından 2019 STREETBALL turnuva kayıt formunu doldur. Yöneticiden kaydınız alınmıştır cevap yazısının gelip gelmediğini kontrol et.

Tüm sporcularımıza forma üstü verilecektir.
Kayıt ücreti takım başına 50 lira olacaktır.
Sadece yıldız erkeklerden ücret alınmayacaktır." Denildi.

 
    Yorumlar

Arşiv