Belediyeden Üreticiye 4 Bin Adet Sebze Fidesi

Ardeşen Belediyesi Kendi Serasında Ürettiği 4 bin adet fideyi halka dağıttı. Belediye önünde düzenlenen etkinlikte dağıtılan sebze fidanları dakikalar içinde tükendi.

23 Haziran 2020 Salı 15:57
Belediyeden Üreticiye 4 Bin Adet Sebze Fidesi
Ardeşen Belediyesi Kendi Serasında Ürettiği 4 bin adet fideyi halka dağıttı. Belediye önünde düzenlenen etkinlikte dağıtılan sebze fidanları dakikalar içinde tükendi.Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya; “ Belediyemizin kendi serasında yetiştirdiğimiz tamamen organik sebze fidelerimizi bugün halka arz ediyoruz, gelecek yıl daha fazlasını dağıtmak için çalışmalarımız şimdiden başladı. Belediyemiz seralarında yetiştirilen sebze fidanları için vatandaşlarımızın yoğum bir şekilde talebi var bizlerde bu talepleri cevaplamak için çalışmalarımızı hızlandırdık. Bu gün burada 4 bin adet fide dağıtacağız seneye bu sayı daha da artacaktır. Üretime her zamankinden fazla ihtiyacımız var. Güzel ilçemiz, Ardeşen'de Üreten Güç Hemşehrilerimize 4000 adet ücretsiz fide dağıtımı gerçekleştirdik. Üreticilerimizin daima yanındayız.” Şeklinde konuştu.

Başkan Kahya’nın konuşmasının ardından halka fidan dağıtımı yapılırken sosyal mesafe ve kişilerin maske takmaları konusunda sürekli uyarılar yapıldı.


    Yorumlar

Arşiv