Belediye Başkanımız Avni KAHYA’nın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Belediye Başkanımız Avni KAHYA’nın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

28 Ekim 2023 Cumartesi 23:36
Belediye Başkanımız Avni KAHYA’nın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Cumhuriyetimizin ilanının 100. yıldönümünü büyük bir gurur, coşku ve heyecanla kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, silah arkadaşlarını, tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet, rahmet ve şükranla anıyoruz.

Tarih boyunca bağımsızlık ruhundan taviz vermemiş yüce milletimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde sayısız destana imza atarak bu cennet vatanı bizlere emanet etti. Bizler de bu aziz vatanı, canları pahasına bizlere bırakan atalarımızın emanetlerine sahip çıkarak, ülkemizi geleceğe hazırlıyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti olarak köklü tarihimizin temellerinde yükselen, gelişim, dönüşüm ve değişim kabiliyetine sahip, güçlü bir mazinin birikimi ile yeni bir asra “merhaba” diyoruz.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın "Türkiye Yüzyılı" vizyonuyla, en büyük güvencemiz olan birliğimize, beraberliğimize ve kardeşliğimize sımsıkı sarılarak; ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine taşımak için var gücümüzle çalışacak, maziden atiye uzanan güçlü ve büyük Türkiye hedeflerimize yürüyeceğiz.

Bu vesileyle Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere İstiklal Mücadelemizin kahramanlarını, tüm şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmetle, minnetle anıyorum. Ülkemizin 100. Yaşı kutlu olsun. Türkiye Cumhuriyeti sonsuza dek yaşasın.

    Yorumlar

banner153
Arşiv