Başkanı Barış Oğuz Toplantı ve Yeni Yılla İlgili Mesaj Yayımladı

Ardeşen Şoförler odası başkanı Barış Galip Oğuz başkanlığında toplanan Şoförler Odası Yönetim kurulu üyelerine, 2019 yılı faaliyetleri hakkında brifing verildikten sonra, 2020 yılı faaliyetleri hakkında da görüş birliği yaptılar.

31 Aralık 2019 Salı 14:57
Başkanı Barış Oğuz Toplantı ve Yeni Yılla İlgili Mesaj Yayımladı
Ardeşen'de faaliyet yürüten şoför esnafının dertleri, istekleri ve çözüm yollarıyla ilgili fikir alış verişi için bir araya gelen heyet, taksi, minibüs ve kamyon esnafının dertlerini dinleyerek 2019 yılı faaliyetleri hakkında görüş birdirdi.

 

Ardeşen Şoförler Odası Başkanı Barış Galip Oğuz Başkanlığında heyet 2020 yılıyla ilgili de görüş bildirerek ortak payda da bir araya geldiler.Oldukça verimli gecen görüşmeler sonunda Başkan Oğuz yeni yıl ile ilgili bir de mesaj verdi.

 

 

Ardeşen Şoförler odası Başkanı Barış Galip Oğuz toplantı sonrası şunlara değindi; "2019 Yıl sonu toplantımızı Şoförler odası üyelerimiz ile birlikte gerçekleştirdik. Olumlu sonuçlar aldık. Aldığımız kararların hayırlara vesile olması dileğiyle 2020 yılının  tüm insanlığa ve ülkemize barış,mutluluk getirmesini diliyor.

saygı ve sevgilerimi sunuyorum." Diye konuştu.    Yorumlar

Arşiv