Başkan Kahya Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya'nın iki ay önce başlattığı "İkametgahın nerede ise nüfusunu oraya al" kampanyasında ikametgah olarak şehir merkezinde olan ancak nüfus olarak köyde yazılan vatandaşlar için yaptığı çağrıyı yenileyerek, muhtarlarla bir araya geldi.

10 Aralık 2019 Salı 17:52
Başkan Kahya Muhtarlarla Bir Araya Geldi
Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya Mahalle Muhtarlarıyla bir araya gelerek köyde olan nüfusla ilgili fikir birliği yapıp, ikametgahı Ardeşen Şehir merkezinde olan ancak son yapılan yerel seçimlerde akraba desteği alabilme adına Muhtarlık seçimi için köye çıkan nüfusun yeniden ilçe merkezine indirilmesi konusunda Ardeşen Mahalle Muhtarlar Derneği Başkanı Murtaza Özyanık ve muhtarlar Başkan Kahya'ya tam destek verdiklerini beyanettiler.

 

Yapılan ziyaret sonrası Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya şunları söyledi; "Ortak Sevdamız Ardeşen İçin düşündüğümüz projeleri daha hızlı hayata geçirme adına iki ay önce başlattığımız kampanya kapsamında Mahalle Muhtarlar Dernek Başkanımız Murtaza ÖZYANIK ve Muhtarlarımızla bir araya geldik. Oldukça verimli sonuçlar elde ettiğimiz istişare toplantımıza katılımlarından dolayı tüm Muhtarlarımıza teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim." Diye konuştu.

 

 

    Yorumlar

Arşiv