Başın Sağ Olsun Ardeşen Emir'imizi Kaybettik

Amansız hastalığa yenik düşen Ardeşenli Emir Şeremet bugün Ardeşen merkez camisinde kılınan cenaze namazı sonrası Tabutuna sarılan çok sevdiği Trabzonspor bayrağı ile ebediyete uğurlandı.

10 Haziran 2019 Pazartesi 19:47
Başın Sağ Olsun Ardeşen Emir'imizi Kaybettik
Emir Şeremet Son Yolculuğuna Gözyaşı ve Dualarla Uğurlandı Yakalandığı amansız hastalığa yenik düşüp dün hayatını kaybeden Emir Şeremet Ardeşen’de son yolculuğuna uğurlandı.

 

Yakalandığı amansız hastalığa yenik düşüp dün hayatını kaybeden Emir Şeremet Ardeşen’de son yolculuğuna uğurlandı. Yıllardır lösemi hastalığıyla mücadele eden Emir Şeremet’ten dün acı haber gelmişti. Hayata gözlerini yuman Emir bugün Ardeşen’de son yolculuğuna dua ve gözyaşları ile uğurlandı. Sosyal medyada kendisi için başlatılan kök hücre ve kan bağışı kampanyasına yüzlerce kişi destek olmuştu. İki kez ilik nakli gerçekleştirilen Emir Şeremet yaşam mücadelesine dayanamadı ve dün hayata gözlerini yumdu.


Ardeşen Merkez Camii’nde öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazına yüzlerce kişi katıldı. Tabutu üzerine tuttuğu takım olan Trabzonspor'un bayrağı konulan Emir, Yeniköy Mezarlığı'nda toprağa verildi.

 

 Taziyeler Ardeşen ilçesine bağlı Müftü Mahallesi’ndeki evlerinde verilecektir.

    Yorumlar

Arşiv