Arif Ekşi Belediye Başkanı Hakan Gültekin’i ziyaret etti

TRT, Takvim Gazetesi Spor Yazarı ve Yorumcusu İ.Hayri Ülgen VE TÜMBİFED Koordinatörü Arif Ekşi Belediye Başkanı Hakan Gültekin’i ziyaret etti. Ziyarette meclis üyelerinden Yunus Önkibar ve Mahmut Özyanık hazır bulundu.

25 Eylül 2014 Perşembe 17:36
Arif Ekşi  Belediye Başkanı Hakan Gültekin’i ziyaret etti
 Bölgede son zamanlarda hız kazanan spor aktivitelerine değinen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, “Bölgemiz gerek kültür turizmi gerekse spor aktiviteleriyle hem ulusal hem de uluslar arası düzeyde tanıtım imkanlarına sahiptir.


Bu potansiyeli gelen misafirlerimizin de katkılarıyla daha da artırma gayretindeyiz. Bölgemizin eko turizm paralelinde rafting ve kano gibi su sporlarının da ulusal ve uluslar arası düzeye taşıma hedefimiz var. Bu hedefte Ardeşen’de bir çok faliyet yürütürldü. Bu faliyetlerin destekçisi olduk ve bundan sonra da hem destekçisi hem de hep birlikte öncülüğünü yapacağız.” dedi. Eski futbolcu ve milli sporcu olan Hayri Ülgen’de her türlü desteği vereceklerini, başkanla olan dostluğu Ardeşen’le beraber daha da ileriye taşıyacaklarını söyleyerek Rize Spor hakkında genel bir değerlendirmede bulundu. Ülgen ayrıca başkan Gültekin’e  imzalı kitabını  Gültekin’e hediye etti. 

 


    Yorumlar

banner153
Arşiv