ARDOF’tan Teşekkür Yemeği

Ardeşen Off Road kulübünün düzenlediği Karadeniz Off Road 5. Ayak yarışları sonrası yönetim kurulu üyeleri ve Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kâhya’ya katkıları için teşekkür etti.

02 Aralık 2021 Perşembe 09:25
ARDOF’tan Teşekkür Yemeği
Ardeşen Off Road kulübünün düzenlediği Karadeniz Off Road 5. Ayak yarışları sonrası yönetim kurulu üyeleri ve Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kâhya’ya katkıları için teşekkür etti.Rize’nin Ardeşen ilçesinde düzenlenen 2021 Yılı TOSFET Karadeniz Off Road Kupası 5. Ayak Demir Berberoğlu Sezonu Yarışları ile ilgili Ardeşen Off Road kulübü ARDOF teşekkür yemeğinde üyeleri ile bir araya geldi.Yemekli toplantıda Ardeşen Off-Road Kulübü (ARDOF) tarafından düzenlenen Karadeniz Off-Road Kupası 5. Ayak Yarışlarına destek veren Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya ve Belediye Başkan Yardımcısı Y. Kenan Hatipoğlu’da teşekkür plaketi verildi.

Ardeşen Off-Road Kulübü (ARDOF) Başkanı Ali Saruhan; TOSFET tarafından faaliyet içine alınan Karadeniz Off-Road Kupası 5. Ayak Yarışının sorunsuz ve başarıyla tamamlanmasında emeği olan Kulüp üyelerine teşekkür ederek sözlerine başladı.

Saruhan; Rize’nin Ardeşen İlçesinin bu organizasyona ev sahipliği yapmasından dolayı kulüp olarak mutlu olduklarını ve desteklerinden dolayı Valilik, İlçe Kaymakamlık ve Belediye Başkanlığımıza teşekkür ederiz dedi. Yarışların 3 kategoride düzenlendiği ve yarışlara Gürcistan, Irak, İran ve Türkiye'den olmak üzere 24 yarışçının katıldığını sözlerine ekledi.Düzenlenen toplantıda Ardeşen Belediye Başkanı ve Başkan Yardımcısına desteklerinden dolayı plaket takdim edilirken, organizasyona ve yarışlara destek veren diğer paydaşlara da makam ziyaretlerinde bulunulacağı ifade edildi.

 

Haber: Murat UÇKAN

    Yorumlar

banner153
Arşiv