Ardeşen'li İş Adamından Turizm Fakültesi Öğrencilerine İftar

Ardeşen Fakülte Yaptırma ve Yaşatma Derneği Yönetim Kurulu üyesi ve Ayder Su Fabrikası sahibi İş Adamı Cemal Cahit Akbeniz, Ardeşen Turizm Fakültesi ve Ardeşen Meslek Yüksek Okulu İdare, Akademik ve Öğrencilerinin katıldığı bir iftar yemeği verdi.

30 Mayıs 2019 Perşembe 14:25
Ardeşen'li İş Adamından Turizm Fakültesi Öğrencilerine İftar
Ardeşen Fakülte ve MYO öğrencilerine yönelik her yıl verilen iftar yemeğinde gelenek bozulmadı. Ardeşen Belediyesi Yöresel Yemekler Sofrasında verilen geleneksel İftar yemeğine Ardeşen Kaymakamı Emrah Yılmaz, Ardeşen Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Sait Albayrak, Ardeşen Fakülte Yaptırma ve Yaşatma Derneği Yönetim Başkanı, Ardeşen Eski Belediye Başkanı Hakan Gültekin, Ardeşen Fakülte Yaptırma ve Yaşatma Derneği Yönetim Kurulu üyesi ve Ayder Su Fabrikası sahibi İş Adamı Cemal Cahit Akbeniz, Ardeşen Jandarma Komutanı Binbaşı Mustafa Çiçek, Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Kuyumcu, Fakülte ve MOY idari, akademik personel ve öğrenciler katıldı.



 İftar yemeğine finansör olan İş Adamı Cemil Akbeniz, Ardeşen Fakülte ve MOY'da okuyup İlçede ikamet eden 25 öğrenciye de ayrıca ramazan yardımı yaptı.












    Yorumlar

Arşiv