Ardeşen’in Yeni Jandarma Komutanından Başkan Kahya’ya Ziyaret

Ardeşen İlçe Jandarma Komutanlığı görevine vekâleten atanan Teğmen Erdi Aras Belediye Başkanı Avni Kahya’yı makamında ziyaret etti.

03 Haziran 2020 Çarşamba 15:58
Ardeşen’in Yeni Jandarma Komutanından Başkan Kahya’ya Ziyaret
Ardeşen İlçe Jandarma Komutanlığı görevine vekâleten atanan Teğmen Erdi Aras Belediye Başkanı Avni Kahya’yı makamında ziyaret etti.Ardeşen İlçe Jandarma Komutanı olarak 20 Mart 2020 tarihinde ataması yapılan Teğmen Erdi Aras’ın Belediyeye yaptığı ziyarette kendisini Başkan Yardımcısı Y. Kenan Hatipoğlu ve Belediye Başkanı Avni Kahya karşıladı.

Ziyarette pandemiden dolayı alınan kuralların harfiyen uygulandığı gözlenirken, maske ve sosyal mesafe kurallarına dikkat edildi.

 Jandarma Komutanı Erdi Arasın ziyaretiyle ilgili Başkan Kahya şunları kaydetti; “İlçe Jandarma Komutanımız Teğmen Erdi ARAS’ı Başkan Yardımcımız Y. Kenan HATİPOĞLU ile Belediyemizde misafir ettik. Ardeşen İlçe Jandarma Komutanı olarak atanması hasebiyle kendisine yeni görevinde başarılar dilerken, pandemi süreci boyunca gerek Vefa Sosyal Destek Grubunda gerekse kolluk kuvvetleri mahiyetinde icra ettikleri tüm görevlerde Jandarma ekiplerimize teşekkür eder çalışmalarında da başarılar dilerim.” Açıklaması yaptı.Erdi ARAS Kimdir?

1991 Ankara doğumlu Teğmen Erdi Aras; aslen Elazığ’li olup ilk orta ve lise tahsilimi Ankara da tamamladı. Muğla Sıtkı Koçman üniversitesinden 2015 yılında mezun oldu. Hacettepe üniversitesinde yüksek lisansı yarıda bırakarak 2017 yılında jandarma ve sahil güvenlik akademisinde eğitime başladı. 2019 yılında ilk atama yeri olan Rize İl jandarma komutanlığında göreve başladı.

20 Mart 2020 de Ardeşen ilçe jandarma komutan vekili olarak görev başladı. 

    Yorumlar

Arşiv