Ardeşen’in Sevilen Şefi İlçeden Ayrılıyor

Ardeşen’e Sekiz yıldır hizmet veren Orman İşletme Şefimiz Mehmet Çakmakçı İlçeden ayrılıyor

22 Ocak 2020 Çarşamba 16:10
Ardeşen’in Sevilen Şefi İlçeden Ayrılıyor
Uzun yıllar Rize Ardeşen Orman İşletme Şefi olarak görev yapan Mehmet Çakmakçı, Trabzon Orman İşletme Müdürlüğü Çayırbağı Orman İşletme Şefliğine atandı. Atama haberi ilçede üzüntü yarattı. İlçede sekiz yıldır görev yapan ve fahri değil aslen Ardeşen’li olan Orman İşletme Şefi Mehmet Çakmakçı


Orman Genel Müdürlüğü; Gelen resmi yazı şu şekilde; İşletme Müdürlüğümüz Ardeşen Orman İşletme Şefi Olarak görevli ilken Genel Müdürlüğümüzün 07.01.2020 tarihli ve oluru ile İl Bölge Müdürlüğümüz Trabzon Orman Müdürlüğü Çayırbağı Orman İşletme Şefliği emrine atanması yapılan Mehmet ÇAKMAKÇI’ya ait atama oluru ekte gönderilmiştir.

İlçede ve bölgede sevilen bir isim olan İlçe Orman İşletme Şefi Mehmet Çakmakçı’nın tayin haberi, Ardeşen’de hüzün ile karşılandı.

Basın mensupları olarak Bizlerde; Bölgede ve ilçede sevilen başarılı, kamu yararına çalışan, her türlü sosyal ve kültürel faaliyete desteklerini esirgemeyen, kendi kurumu içinde ve faaileytlerinde canla başla çalışan çok kıymetli Ardeşen İlçe Orman İşletme Şefimiz Mehmet Çakmakçı’ya yeni görevinde başarılar dilerken, İlçeden ayrılışıyla ilgili de böyle değerli bir insanın artık ilçemzide görev yapamamasının hüznünü yaşadığımızı belitmek isteriz.

Çok Kıymetli Şefim hakkımız varsa bizden yana helal olsun Allah Yolunu ve Bahtını açık eylesin. Yeni görevinde başarılar.

 

 

    Yorumlar

Arşiv